Rokiškėnai varžovams atsakė ne viena pavojinga ataka. J. Kačerausko nuotr.

Praėjusį kartą Rokiškyje rungtyniavę kauniečiai jautėsi kur kas laisviau ir nugalėjo rokiškėnus rezultatu 1:7. Tačiau šį kartą svečiams nebuvo lengva iškovoti pergalę.

„Kauno Hockey“ išsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje, sužaidus beveik 14 minučių. Netrukus po svečių žaidėjo pražangos buvo skirtas baudinys į „Kauno Hockey“ vartus. Tačiau „Rokiškio“ ekipos žaidėjas Simas Sakaitis baudinio nerealizavo ir proga išlyginti rezultatą nepasinaudojo.

Kauniečiai savo persvarą dar labiau padidino antrajame kėlinyje, kai dviem taikliais smūgiais nuginklavo „Rokiškio“ vartininką Domantą Butkų.

Trečiasis kėlinys abiem komandoms buvo „sausas“ – niekas nepasižymėjo. Rokiškėnai į kauniečių vartus atliko daugiau smūgių – 35 prieš 32. Svečiams laimėti nesutrukdė didesnis baudos minučių skaičius (8 prieš 4).

„Rokiškio“ vartininkas D. Butkus atrėmė 29 iš 32 varžovų smūgių, o jo konkurentas – kauniečių vartininkas Lukas Jakšys – 35.

„Rokiškis“ su trimis pergalėmis ir 10 taškų turnyrinėje lentelėje užima paskutinę – šeštąją – vietą. Artimiausias rungtynes rokiškėnai žais namuose vasario 24–25 d. Į Rokiškį atvykta čempionato lyderė Elektrėnų „Energija“.