Rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė vilniečiai. Įvartis į mūsiškių vartus krito, kai vilniečiai aikštelėje turėjo kiekybinį pranašumą. Tiesa, „Rokiškis“ besivejančiųjų vaidmeniu ilgai nesitenkino – pusiausvyrą atkūrė Simas Sakaitis – 1:1.

Antrajame kėlinyje prasidėjo nedrausmingas žaidimas – teisėjai išdalino nemažai baudos minučių. Vis dėlto vilniečiai dar kartą išsiveržė į priekį. Įvartis krito komandoms žaidžiant keturi prieš keturis – 1:2.

Vėliau „Rokiškis“ ne kartą žaidė daugumoje, tačiau rezultato išlyginti jiems nesisekė. Trečiojo kėlinio pabaigoje mūsiškių viltis pasivyti varžovus sužlugdė du pelnyti vilniečių įvarčiai. Tad rungtynių intriga dingo nepasiekus kulminacijos.

„Rokiškio“ vartininkas Domantas Butkus atrėmė 37 iš 41 varžovų smūgių į vartus, o vilniečių vartų sargas Kristupas Pranckietis – 25 iš 26. Tungtynėse drausmingesni buvo rokiškėnai – šiek tiek daugiau baudos minučių susirinko „Geležinis vilkas“ (24 prieš 22).

Kitas rungtynes „Rokiškis“ žais sausio 6 d. namuose su Klaipėdos „Baltijos“ ekipa.