Rokiškėnai neliūdi – paskutinis pirmenybių turas buvo sėkmingas. Rokiškio FK nuotr.
rezidencija

Paskutiniame ture mūsiškiai 0:0 sužaidė su Visagino „Inter veteranais“ ir 0:2 pralaimėjo Ukmergės „Vienybei“. Paskutiniai susitikimai su Širvintų „Briedžiu“ buvo sėkmingi. Rungtynių tvarkaraštis lėmė, jog su šia komanda mūsiškiai žaidė du kartus ir nugalėjo ją vienodu rezultatu – 1:0.

Pirmenybes laimėjo Ukmergės „Vienybė“. Antrąją vietą užėmė FK „2003 Utena“, trečiąją – Visagino „Inter veteranai“. Galutinėje rikiuotėje rokiškėnai užėmė devintąją vietą iš dešimties galimų.

Anot Rokiškio futbolo klubo vadovo Eriko Gaigalo, ankstesni turai nesiklostė, tad nepavyko turnyrinėje lentelėje užkopti aukščiau. „Pirmenybėse dalyvauja žaidėjai, vyresni nei 35 metų. Mūsų futbolininkų amžiau vidurkis jau gerokai per 40, o tai daug lemia. Ne visada pavykdavo surinkti stipriausios sudėties komandą. Vis dėlto mums svarbiausia dalyvauti ir pasisemti teigiamų emocijų“, – teigė E. Gaigalas.