Susitikime su „Baltija“ neišvengta kietos ir grubios kovos. J. Kačerausko nuotr.

Ilgai lauktas svečias

Trečias kartas nemelavo – Klaipėdos „Baltijos“ ledo ritulininkai pagaliau atvyko į Rokiškį. Ilgai lauktą susitikimą savaitgalį vainikavo reto grožio kova. „Baltija“ pirmavo beveik visą laiką, tačiau susitikimo pabaigoje kur kas geriau sužaidė rokiškėnai. Pirmame kėlinyje klaipėdiečiai pasižymėjo du kartus, „Rokiškio“ komandoje sykį – Benas Šilinskas.

Antrojo kėlinio pradžioje Dominykui Deksniui pavyko išlyginti rezultatą, tačiau svečiai taikliu smūgiu susigrąžino persvarą. Tas pats D. Deksnys po šiek tiek daugiau nei minutės rezultatą išlygino, tačiau kėlinio pabaigoje „Baltija“ įmušė du įvarčius ir po dviejų kėlinių pirmavo 3:5.

Trečiajame kėlinyje spindėjo „Rokiškio“ žaidėjo Kasparo Falko žvaigždė. Jis kėlinio pradžioje pelnė ketvirtą šeimininkų įvartį. Netrukus taikliu smūgiu pasižymėjo D. Deksnys ir rezultatas tapo lygus – 5:5.

Svečiai išnaudojo kiekybinę persvarą ir susigrąžino minimalų pranašumą. Likus žaisti šiek tiek mažiau nei penkias minutes, K. Falkas pelnė antrąjį savo įvartį ir rezultatas tapo lygus – 6:6.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje fortūna buvo mūsiškių pusėje. Likus rungtyniauti vos 39 sek., K. Falkas pasižymėjo trečią kartą ir dovanojo „Rokiškiui“ pergalę – 7:6.

„Rokiškio“ vartininkas Domantas Butkus atrėmė 25 iš 31 varžovų smūgių, „Baltijos“ vartų sargas Maksimas Ponomarenko – 40 iš 47.

Vėl kliuvo nuo jaunimo

Rokiškėnų laukė jaunųjų vilniečių – „Geležinio vilko“ egzaminas. Šį sezoną Vilniaus ekipa tapo mįsle daugeliui komandų, ne išimtis ir „Rokiškis“. Po sunkių rungtynių su „Baltijos“ ekipa ant ledo iščiuožę rokiškėnai patyrė pralaimėjimą 2:5.

„Rokiškio“ gretose du įvarčius pelnė veteranas Saulius Limontas. „Rokiškio“ vartų sargas D. Butkus atrėmė 25 iš 30 varžovų smūgių į vartus, o „Geležinio vilko“ vartininkas Martinas Petiulas –  30 iš 32.