hoskey.lt nuotr.

Kovo 1 d. ir 4 d. Panevėžio arenoje vyko Lietuvos ledo ritulio čempionato ketvirtfinalio kovos, kuriose susitiko Rokiškio „Rokiškis“ ir Kauno  „Tigrai“. Abu susitikimus tokiu pat rezultatu 5:3 laimėjo rokiškėnai.

Pirmose rungtynėse jau trečiąją minutę Darius Janušonis pelnė įvartį (Sauliaus Limonto perdavimas), tryliktą minutę persvarą padidino Tomas Jasinevičius (Simo Sakaičio ir S. Limonto perdavimas). Antrajame kėlinyje varžovus į neviltį varė taiklūs S. Limonto (Antano Rukšėno perdavimas) ir Šarūno Citavičiaus įvarčiai. Paskutiniame kėlinyje „Tigrai“ bandė vytis. Iš eilės du įvarčius pelnė Jonas Viknius, trečią – Jurijus Kviatkovskis. Likus mažiau nei pusei minutės iki rungtynių pabaigos, į varžovų vartus taiklų smūgį pasiuntė S. Sakaitis (T. Jasinevičiaus ir A. Rukšėno perdavimas) ir rezultatas tapo 5:3. Rokiškėnai į vartus metė 35 kartus, kauniečiai – 28.

Antrajame susitikime įvykiai klostėsi kitaip – mūsiškiai po dviejų kėlinių atsiliko „sausu“ rezultatu 0:3. „Tigrams“ įvarčius pelnė Dovydas Žiūkas, Ulf Oscar William Sollin bei Remigijus Guoga. Tačiau rokiškėnų įvarčiai pasipylė trečiajame kėlinyje. Juos įmušė A. Rukšėnas (S. Sakaičio perdavimas), S. Limontas (S. Sakaičio perdavimas) bei Š. Citavičius,  net du pataikė  Dominykas Deksnys (Vasilijaus Fedotovo, S. Limonto perdavimai). Taigi rezultatas vėl tapo 5:3.

Pusfinalyje laukia kova su Elektrėnų „Energija“. Tikslios rungtynių datos paaiškės vėliau.

Rokiškio “Rokiškis” vs Kauno “Tigrai” (VIDEO)