blank
Prieš rungtynes skambėjo Lietuvos Respublikos himnas. V. Bičiūnaitės nuotr.

Kovo 12 d. Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalio rungtynėse Elektrėnų „Energija“ savoje aikštelėje įveikė Rokiškio „Rokiškį“ rezultatu 8:1 (2:0; 2:0;4:1). Vienintelį įvartį į šeimininkų vartus įmušė Dominykas Deksnys (Vasilijaus Fedotovo perdavimas). „Energija“ net 66 kartus metė į vartus, „Rokiškis“ – 25.

Kovo 14 d. komandos antrą kartą susitiko jau Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro ledo aikštelėje. Rungtynes įtikinamu rezultatu 5:1 (4:0; 0:0;1:1) laimėjo Elektrėnų komanda ir pateko į turnyro finalą.

Jau pirmąją kėlinio minutę Edgaras Protčenko išvedė svečius į priekį. Daug darbo turėjo rokiškėnų vartininkas SimasBaltrūnas. Jis ne kartą gelbėjo vartus. Laisvai po visą aikštę žaidę elektrėniškiai nesikuklino: taiklūs buvo Aimo Fiščevo, Edvino Boroškos ir Deivido Kazlausko smūgiai. Dažniausiai kova vyko „Rokiškio“ aikštelės pusėje, tačiau mūsų žaidėjai irgi sukūrė ne vieną realią progą įmušti įvartį.

Nerezultatyvus komandoms buvo antrasis kėlinys. Trečiojo viduryje pasisekė rokiškėnams – vienintelį įvartį įmušė Kasparas Falkas (Antano Rukšėno perdavimas). Bet jau po keliolikos sekundžių D. Kazlauskas sugrąžino svečiams keturių įvarčių persvarą.

„Energija“ atliko 31 metimą, „Rokiškis“ – 23.

Kitame pusfinalyje kovoja Juodupės „Juodupės“ ir Vilniaus „Hockey Punks“ komandos. Serijoje iki dviejų pergalių šiuo metu pirmauja „Juodupė“. Antrasis komandų susitikimas vyks ketvirtadienį 20.15 val. Vilniaus pramogų arenoje.

Finale kovojama iki trijų pergalių, rungtynės bus žaidžiamas kovo 18–24 d.