A. Stanio nuotr.

Sekmadienio maršrutas, suderinus su rajono savivaldybe, driekėsi 180 km Rokiškio rajono keliais. Prie starto linijos atvyko apie 40 ekipažų iš 55 pateikusiųjų prašymus. Ekipažai varžėsi trijose klasėse: ATV, 2WD, 4WD. 4WD klasė subūrė didžiausią dalyvių būrį, bet daugiausia dėmesio susilaukė viena ašimi varomi automobiliai, turėję įveikti ir sudėtingiausias kelio atkarpas.

Šis turas ypatingas tuo, kad dalyviai, laikydamiesi Kelių eismo taisyklių (KET), privalo pasirinkti optimaliausią greitį ir gerai įvertinti kelio dangą. Administratoriai ekipažų automobilius aprūpino pastovios įtampos GPS sekikliais. Šie užtikrina galimybę per palydovą gyvai stebėti ekipažų judėjimo greitį bei kryptį ir užtikrinti, kad būtų laikomasi KET.

Ekipažų tikslas – finišuoti surinkus kuo mažiau baudos minučių už greičio viršijimą.

Šio renginio „vyšnia ant torto“ tapo netoli Baublių esantis smėlio karjeras. Čia teko įveikti vandens ir klampių ruožų. Ne ką mažiau pasistengti turėjo ir šturmanai, dirbdami su navigacija – vietomis ryšys strigo, todėl prireikė visiško susikaupimo. Techninių gedimų patyrė net 10 ekipažų. Vienas karjere įklimpo. Organizatoriams padedant automobilį pavyko išvaduoti sveiką. Visi nuostoliai –  sušlapę kilimėliai.

Oficialūs etapo rezultatai bus skelbiami pirmadienio vakarą.

Organizatoriai džiaugiasi pavykusiu renginiu ir jau dėlioja ateities mintis.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
rom
rom
2021 6 gegužės 15:08

gamtos niokotojai

jonas
jonas
2021 5 gegužės 6:53

O kiek butu pinigu uz tarsa , niekokit zeme ir gamta ji jums sugrazins anomalijom.

Rekomenduojami video: