blank
R. Jegorovas (kairėje) ir G. Kligys. A. Stanio nuotr.

„MX2 C“ klasėje antrąją vietą užėmė Gustas Kligys. To užteko, kad jaunuolis taptų absoliučiu šios klasės čempionu.

„Šį sezoną pilna gerų ir blogų dienų. Su klubu sutarėme didžiausią dėmesį skirti Lietuvos taurės etapams, bet  tikslas – tapti tiek Lietuvos taurės, tiek čempionato nugalėtoju. Tikslų siekti nėra lengva, nuvilia technika ir dažniausia tai nutikdavo būtent čempionato varžybose , tad rezultatas nebuvo toks geras. Lietuvos taurės etapuose technikos problemų kilo kur kas mažiau, tad tikslą pasiekėme. Taip pat džiaugiuosi, kad visą sezoną pavyko išvengti rimtesnių traumų. Apie ateities planus sunku dar galvoti, nes šis sportas yra brangus, technika daug kainuoja. Tikiuosi, pavyks ją atsinaujinti ir kitais metais dalyvauti tiek mėgėjų, tiek „Open“ klasėse ir siekti aukščiausių rezultatų“, – sakė G. Kligys.

Antrąją vietą „Quad“ klasėje užėmė Renatas Jegorovas. Neseniai laimėjęs Lietuvos motokroso čempionatą, jis tapo ir Lietuvos taurės absoliučiu nugalėtoju, taip į Rokiškį parveždamas du titulus.

„MX1 C“ klasėje Artūras Januškevičius užėmė trečiąją vietą, tai padėjo jam Lietuvos taurės čempionate iškovoti galutinę antrąją vietą. Toje pačioje klasėje važiavęs Gediminas Čypas laimėjo penktąją vietą.

„65cc“ klasėje Kajus Paršiūnas užėmė septintąją vietą, o bendroje čempionato įskaitoje – aštuntąją.

„50cc“ klasėje debiutavo ir vienas jauniausių mūsų kraštiečių – aštuonmetis Daimis Adamonis. Jaunasis motokrosininkas užėmė septintąją vietą.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments