blank
„Grizlio“ sportininkai ir šį sezoną nestabdo – gerina asmeninius ir šalies rekordus. Jaunimo sporto asociacijos SIP archyvo nuotr.

Svorio kategorijoje iki 66 kg Jokūbas Čypas pagerino visus asmeninius rekordus ir užėmė trečiąją vietą. J. Čypas pritūpė su 140 kg, išspaudė 80 kg ir atlikdamas traukos veiksmą įveikė 155 kg štangą.

Jo vyresnysis brolis daugkartinis Europos ir pasaulio čempionatų prizininkas Nojus Konstantinas Čypas svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo pirmąją vietą. Absoliučioje įskaitoje jis taip pat džiaugėsi pirmąja vieta. Jo rezultatai – atitinkamai 232,5, 147,5 ir 280 kg. N. K. Čypas buvo nesustabdomas – pagerino jaunimo ir suaugusiųjų rekordą.

Svorio kategorijoje iki 83 kg Modestas Skipskys iškovojo antrąją vietą. Jis, kaip ir jo kolegos pagerino asmeninius rekordus (200, 140 ir 220 kg).

Toje pačioje kategorijoje Mangirdas Strungys laimėjo trečiąją vietą. Sportininkas taip pat prisijungė prie asmeninius rezultatus gerinusių kolegų (135, 100 ir 165 kg).

Svorio kategorijoje iki 120 kg solidžiai pasirodė Robertas Bartkevičius. Jis iškovojo pirmąją vietą ir absoliučioje įskaitoje nusileido klubo bičiuliui N. K. Čypui – užėmė antrąją vietą (280, 207,5 ir 300 kg).

Rokiškėnai komandinėje įskaitoje iškovojo antrąją vietą. Visi jie rungtyniavo jaunimo grupėje. Varžyboms teisėjavo pirmos nacionalinės kategorijos teisėja, „Grizlio“ vadovė Ala Sketerienė.