blank
Asmeninio archyvo nuotr.

– Kokiose lygose ir kokios rajono komandos šiuo metu rungtyniauja?

Pradėkime nuo vaikų – berniukų ir mergaičių. Baigiasi Utenos apskrities vaikų 2022/23 metų pirmenybės. Čia Rokiškiui atstovavo dvi komandos. U13 pirmenybėse žaidė gimę 2010 m. ir jaunesni vaikai. Šiai komandai sekėsi nekaip, nes dauguma vaikų gimę 2012 m., todėl varžytis su pora metų vyresniais dar per sudėtinga. U15 pirmenybėse žaidė 2008 m. ir jaunesni vaikinai. Jiems sekėsi kur kas geriau. Kol kas nėra galutinių rezultatų, bet kovojome dėl 2–4 vietų.

Regioninėje lygoje dalyvauja Južintų „Elniaragio“ moterų komanda. Jos pagrindas – mokinės. Kol kas sekasi sunkiai, bet turime vilčių, kad pavyks įsibėgėti.

Šį šeštadienį startuoja bendros Utenos ir Panevėžio apskričių pirmenybės 8 prieš 8. Jose dalyvaus Rokiškio futbolo klubo komanda. Šiemet atsisakėme idėjos žaisti pirmenybėse 11 prieš 11, nes susiduriame su komplektavimo problemomis. Norisi, kad komandoje būtų surinkti visi geriausi mūsų žaidėjai, deja, dabar tokios galimybės neturime. Žaidėjus užsiauginame patys, tik gaila, kad baigę mokyklą jie palieka Rokiškį, bet tokia visų provincijos miestų tendencija.

Turime dvi problemas: nėra trenerių, kurie galėtų dirbti su vaikais, na ir vaikų nuolatinis mažėjimas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: