Pasivaržyti įvairiais plaukimo stiliais atvyko svečiai iš Latvijos – Bauskės, Koknesės, Jėkabpilio, Lietuvai atstovavo Rokiškio, Panevėžio ir Pasvalio miestų plaukikai.

Rokiškėnai savo jėgas išbandė beveik visų amžiaus grupių ir plaukimo stilių varžybose.

Mergaičių, gimusių 2012 m. ir jaunesnių,  grupėje 25 m laisvuoju stiliumi prizines vietas iškovojo: pirmąją – Mėta Matiukaitė (0:30,2 sek.), antrąją – Rasa Krujalskytė (0:37,9 sek.), trečiąją – Luka Bardiševičiūtė (0:39.9 sek.). Viltė Janočkinaitė (gim. 2012 m.) atplaukė ketvirta (0:31,0 sek.).

Toje pačioje amžiaus grupėje tarp berniukų septintąją vietą užėmė Justinas Šapranauskas (0:32,5 sek.),

50 m nugara tarp mergaičių, gimusių 2010 m., septinta atplaukė Lauryna Liolytė (0:57,2 sek.). 2009 m. gimusiųjų grupėje Liepa Pupelytė užėmė penktąją vietą (0:49,2 sek.).

50 m nugara tarp berniukų (gim. 2011 m.) trečioji vieta atiteko Adomui Staskoniui (0:54,8 sek.). Metais vyresniųjų grupėje Aidas Aleliūnas atplaukė dešimtas (1:00,6 sek.).

50 m krūtine tarp mergaičių (gim. 2011 m.) pirmoji atplaukė Saulė Einorytė (1:01,3 sek.), antroji – Ugnė Šniokaitė (1:04,8 sek.).

Metais vyresniųjų grupėje Irūna Zelenkaitė užėmė pirmąją vietą (0:51,3 sek.), Rugilė Kriukelytė – ketvirtąją (0:57,1 sek.).

2009 m. gimusių mergaičių grupėje Luknė Narkevičiūtė džiaugėsi antrąją vieta (0:50,2 sek.).

Šio plaukimo stiliaus rungtyje berniukų (gim. 2010 m.) grupėje Gustas Aleliūnas atplaukė trečias (1:04,1 sek.).

2009 m. gimusiųjų grupėje Julius Galvydis iškovojo antrąją vietą (0:49,4 sek.), Matas Alengoz – septintąją (1:01,8 sek.).

50 m laisvuoju stiliumi tarp mergaičių (gim. 2009 m.) Smiltė Žiobaitė užėmė ketvirtąją vietą (0:44,4 sek.).

50 m laisvuoju stiliumi tarp berniukų (gim. 2009 m.) 15-as atplaukė Ignas Baltušis (0:56,7 sek.).

50 m nugara tarp mergaičių (gim. 2008 m. ir vyresni) pirmoji vieta atiteko Auksei Lapinskaitei (0:47,8 sek.), antrąją užėmė Gabija Drėgvaitė (0:49,9 sek.), trečiąją – Simona Žaliauskaitė (0:50,6 s).

50 m nugara tarp berniukų (gim. 2008 m. ir vyresni) iš rokiškėnų greičiausias buvo Otas Viliūnas (0:45,4 sek.). Antrąją vietą užėmė Kristupas Staigis (0:52,3 sek.), trečiąją – Vakaris Milkintas (0:54,2 sek.).

50 m nugara tarp berniukų (gim. 2011 m.) pirmasis atplaukė Gabrielius Mackus (0:52,3 sek.). Trečiąją vietą užėmė Adomas Staskonis (0:54,8 sek.).

50 m laisvuoju stiliumi tarp berniukų ir mergaičių (gim. 2008 m. ir vyresni) pirmasis atplaukė Pijus Raugalė (0:35,8 sek.), antrąją vietą iškovojo Simonas Šutas (0:38,8 sek.), trečiąją – Emilijus Snarskis (0:44,3 sek.), ketvirtąją – Otas Viliūnas (0:44.4 s), penktąją – Auksė Lapinskaitė (0:47,9 sek.).

Jaunuosius rokiškio plaukikus treniruoja Kęstutis Buinickas, Jevgenijus Vasiljevas ir Paulius Mališauskas.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie