Rajono mero padėkomis ir dovanų kuponais apdovanoti sportininkų treneris Robertas Bartkevičius (kairėje) ir sportininkai Nojus Čypas bei Domantas Barauskas. Astos Roščenkovienės nuotr.

Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre (KKSC) rengtas atvirasis 3×3 krepšinio turnyras. Susirinko net 17 komandų. Sportininkai varžėsi keturiose amžiaus grupėse: U12, U14, U17 ir suaugusiųjų. Pastarojoje visas tris pirmąsias vietas užėmė Rokiškio komandos: pirmąją – „Pažarnikai“, antrąją – „Saliarka ir benzinas“, trečiąją – „Romuvyniai“. U17 grupėje pirmąją vietą laimėjo „Pažarnikai“, antrąją – „Visagino KM“, trečiąją – rokiškėnai „Viską žinom“. U14 grupėje stipriausi buvo „Krepšinio meistrai“ (Visaginas), antri – „VSG_Team“ (Visaginas), treti – „Rokiškis“. U12 grupėje pirmąją vietą užėmė „One End“ (Visaginas), antrąją – „Rokiškis“, trečiąją – „Perkūnas“ (Švenčionys).

KKSC šaudykloje vyko atvirosios šaudymo oriniu šautuvu varžybos. Savo jėgas galėjo išbandyti visi norintieji. O jų nestigo, šaudykloje nebuvo kur ir kojos pastatyti.

Automobilių stovėjimo aikštelėje prie L. Šepkos parko JTK „Grizlis“ organizavo štangos spaudimo varžybas. Varžybose galėjo dalyvauti vyrai ir moterys. Vyrai bandė savo kūno svorio svarmenį iškelti kuo daugiau kartų, o moterys įveikti pusė savo kūno svorio.

Į varžybas užsiregistravo 16 dalyvių. Moterų iki 63 kg kategorijoje pirmąją vietą užėmė Loreta Stuglienė (27 kartai), antroji vieta atiteko Vandai Steniulienei (7 kartai). Kategorijoje 63+ kg pirmąją vietą užėmė Evelina Ošarovienė (6 kartai). Bendroje įskaitoje pirmoji vieta atiteko L. Stuglienei, antroji – V. Steniulienei, trečioji – E. Ošarovienei.

Vyrų svorio kategorijoje iki 75 kg pirmoji vieta atiteko Žygimantui Blažiui (8 kartai), antroji – Jokūbui Čypui (4 kartai), trečioji – Edgarui Cegiauskui (2 kartai). Svorio kategorijoje 75+ kg pirmąją vietą užėmė Mantas Blažys (28 kartai), antroji atiteko Mantui Klebonui (22 kartai), trečioji – Dainiui Klebonui (21 kartas). Svorio kategorijoje 95+ kg pirmoji vieta teko Svajūnui Šakniui (13 kartų), antroji – Robertui Bartkevičiui (12 kartų), trečioji – Domantui Barauskui (9 kartai). Absoliučiu nugalėtoju tapo M. Blažys, antrąją vietą užėmė M. Klebonas, trečiąją – D. Klebonas.

Pagerbti nesenai iš Turkijoje vykusio IPF pasaulio jėgos trikovės čempionate grįžę Nojus Čypas ir Domantas Barauskas. Nojui, iškovojusiam pirmąją vietą, įteikta mero padėka bei 500 eurų dovanų kuponas, Domantui, tapusiam vicečempionu, – padėka ir 300 eurų dovanų kuponas, sportininkų treneriui Robertui Bartkevičiui – padėka ir 200 eurų dovanų kuponas.

„Smagu, nes pirmą kartą gavome tokią premiją. Džiaugiuosi, kad po truputį atkreipiame dėmesį į savo sporto šaką. Tai motyvuoja, skatina judėti į priekį ir siekti dar geresnių rezultatų. Esu dėkingas rajono savivaldybei už suteiktą paramą išvykai į pasaulio čempionatą ir už premijų skyrimą. Taip pat ir JTK „Grizlis“ už išaugintus čempionus, ypatinga padėka Alai Sketerienei, kad mus prižiūrėjo nuo pradžių ir padėjo visais gyvenimo aspektais“, – dėkojo N. Čypas.

„Labai džiugu, kad gavome apdovanojimus ir kad mūsų pastangos bei pasiekimai įvertinami. Tai didelė motyvacija stengtis ir parodyti geriausius rezultatus kitose varžybose. Dar kartą dėkoju rajono savivaldybei, „Grizliui“ ir Lietuvos jėgos trikovės federacijai“, – sakė D. Barauskas.

Astos Roščenkovienės nuotr.

Neįgaliųjų sporto klubas „Olimpa“ J. Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje organizavo bočios varžybas. Pirmąją vietą užėmė Neįgaliųjų draugijos komanda (Birutė Kazanavičienė, Jelena Zolbienė, Algis Veikšys), antrąją – „Artritas 2“ (Danutė Narbutienė, Elena Rimkuvienė, Vytautas Grinciūnas), trečiąją – „Artritas“ (Gražina Martinkienė, Regina Žilinskienė, Juozas Vigelis).

Moterų smiginio varžybose pirmąją laimėjo Lidija Pipinienė, antrąją – Regina Mickevičienė, trečiąją – Virginija Kazlauskienė; tarp vyrų pirmas buvo Algis Veikšys, antras – Giedrius Maibaumas, trečias –Jonas Prokopas.

Krepšinio baudų mėtymo varžybose tarp moterų taikliausia buvo Birutė Kazanavičienė, antra – Jelena Zolubienė, trečia – Žydrūnė Žemaitė; tarp vyrų pirmąją vietą laimėjo Vytautas Arturevič, antrąją – Giedrius Maibaumas, trečiąją – Mantas Rimša.

Klubas „Olimpija“ už pagalbą dėkoja Dianai Guzienei ir savanorei Samantai Tamaško.