blank
K. Buinicko archyvo nuotr.

Į gegužės 13–14 d. Anykščių baseine surengtas regionų taurės varžybas susirinko Rokiškio, Varėnos, Elektrėnų, Šilalės, Palangos, Prienų, Širvintų, Utenos, Ignalinos, Mažeikių, Radviliškio bei Anykščių sportininkai. „Tai mažųjų miestų Lietuvos čempionatas“, – atidarydami varžybas skelbė organizatoriai.

Plaukikai varžėsi įvairių nuotolių distancijose, suskirstyti amžiaus grupėmis, galiausiai jėgas išbandė estafetėse. Pirmąją dieną startavo vyresnieji, o „vyšnia ant torto“ tapo antrosios dienos jaunesniųjų individualūs startai ir estafetės. Šios Rokiškiui ir tapo išskirtinės – rajonui iškovota regionų taurė ir piniginis 500 Eur prizas. Tai istorinė pergalė – taip mūsų komandos pasiekimą įvertino Kūno kultūros ir sporto centro treneris Kęstutis Buinickas.  „Visi vaikai verti pagarbos, visi sunkiai dirbo, visiems teko stiprūs varžovai“, – iškart po varžybų kalbėjo K. Buinickas, akivaizdžiai sujaudintas tokio aukšto rezultato. Treneris pripažino tikėjęsis trečiosios komandinės vietos, ir tai geriausiu atveju, nes Rokiškio plaukikų „stažas“, palyginti su kitų rajonų bendraamžiais, dar menkokas.

Taigi regionų taurę Rokiškiui parvežė 19 plaukikų: Justinas Šapranauskas, Jokūbas Stakys, Emilia Balyura, Rasa Kraujalskytė, Aidas Aleliūnas, Gustas Aleliūnas, Saulė Einorytė, Emilis Stočkus, Kajus Baltrukėnas, Adomas Staskonis, Viltė Janočkinaitė, Egilė Bardisevičiūtė, Luka Bardisevičiūtė, Elija Lapelytė, Gabrielius Mackus, Marius Meškauskas, Irūna Zelenkaitė, Julius Galvydis, Luknė Narkevičiūtė.

Elija, Gabrielius ir Marius – trenerio Pauliaus Mališausko auklėtiniai.

Anykščiuose išsiskyrė Adomas – jis iškovojo net tris pirmosios vietos medalius.

K. Buinickas itin patenkintas ir anykštėnų organizaciniais gebėjimais: varžybos vyko sklandžiai, laiką fiksavo puiki elektronika, o kur dar šeši plaukimo takeliai ir puikios galimybės žiūrovams iš antrojo aukšto stebėti tiek startus, tiek finišus. Treneris džiaugėsi sportininkų tėvų palaikymo komanda, o ypač dėkojo Lukos ir Egilės mamai Danguolei, vaikus lydinčiai į kiekvienas varžybas ir jau tapusiai antrąja komandos trenere.

Netrukus ir rokiškėnai šio sporto gerbėjai turės kur akis paganyti – birželio 9 d. Rokiškio baseine rengiamos sezono uždarymo varžybos. Į jas susirinks Radviliškio, Palangos, Ignalinos, Panevėžio, Pasvalio, Širvintų ir, žinoma, Rokiškio sportininkai.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: