blank
Aistės Morkvėnaitės / Juventus krepšinio lyga nuotr.

Geriausiai tarp suaugusiųjų sekėsi Rokiškio vyrų komandai „Rokiškis 3×3 Team“. Ji mėgėjų grupės finale po įnirtingos kovos 11:10 įveikė „110 pirmu bėgiu“ iš Ukmergės ir tapo grupės čempione. Komandai atstovavo Egidijus Vilimas, Mantas Virbalas, Karolis Kvedaravičius ir Arnas Juškevičius.

U-12 grupėje varžėsi dvi Rokiškio KKSC auklėtinių komandos. Rokiškio pirmoji komanda (Ignas Juodelė, Justas Bagdonavičius, Karolis Pimpė ir Matas Lekūnas) po metimo sirenai aidint pralaimėjo ketvirtfinalyje ir užėmė penktąją vietą. Rokiškio antroji komanda (Nojus Jansons, Martynas Dabrega ir Martynas Karaliūnas) taip pat neperžengė ketvirtfinalio barjero ir liko šeštojoje vietoje.

U-14 grupėje mūsiškių komanda kovėsi iki pat pabaigos, tačiau mažajame finale 11:15 nusileido „Perkūnui“ iš Švenčionių ir liko ketvirtojoje pozicijoje. Rokiškio komandai atstovavo Salvijus Laužadis, Augustas Bimba, Domantas Šimkus ir Margiris Motiejūnas.

U-15 ir U-16 grupėse varžėsi Rokiškio KKSC auklėtinių komanda „Plytininkai“. U-15 grupėje jie įveikė varžovus iš Visagino ir tapo grupės čempione. U-16 grupėje „Plytininkai“ mažajame finale 10:9 sugebėjo palaužti „Ąžuolo U16“ komandą iš Zarasų ir pasidabino bronzos medaliais. Šios komandos garbę turnyre gynė Ugnius Gintautas, Ignas ir Matas Juozapavičiai bei Nojus Naprys.

KKSC inform. 

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments