Rokiškėnai sportininkai ne vienerius metus demonstruoja aukštus rezultatus. Ž. Skavičienės archyvo nuotr.
Prie Dirdų

Pasivaržyti į Rokiškį atvyko beveik 150 atletų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Rungėsi net 39 moterys.  Sulaukta ir svečių iš Latvijos. Dalis jų po varžybų išskubėjo į namus, kur spėjo sudalyvauti štangos spaudimo varžybose.

„Grizlio“ vadovė Ala Sketerienė džiaugėsi puikiai organizuotu renginiu. Anot jos, sportininkai liko patenkinti čempionatu. „Sportininkai džiaugėsi objektyviu teisėjavimu ir šilta atmosfera varžybų metu. Jos vyko pagal planą, viskas pasisekė. Teigiamai varžybas įvertino ir svečiai iš Latvijos, jie pažadėjo atvykti dar kartą“, – džiaugėsi A. Sketerienė.

„Grizlio“ sportininkai iškovojo ne vieną medalį. Jaunių grupėje, svorio kategorijoje iki 59 kg, Martynas Traškinas išspaudė 80 kg ir iškovojo antrąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 66 kg Jokūbas Čypas išspaudė 50 kg ir pasidabino trečiosios vietos medaliu. Jo brolis Nojus Konstantinas Čypas svorio kategorijoje iki 74 kg išspaudė 102,5 kg ir laimėjo pirmąją vietą. Mangirdas Strungys svorio kategorijoje iki 83 kg išspaudė 90 kg ir liko šeštoje vietoje.

Jauniai komandinėje įskaitoje iškovojo antrąją vietą.

Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 74 kg, Modestas Skipskys išspaudė 100 kg ir džiaugėsi trečiąja vieta. Toje pačioje kategorijoje Arminas Kondratenko išspaudė 110 kg ir užėmė antrąją vietą.

Moterų grupėje, svorio kategorijoje 72+ kg, Greta Spundzevičiūtė išspaudė 60 kg ir užėmė antrąją vietą.

Veteranų pirmoje grupėje, svorio kategorijoje 84+ kg, Ženeta Skavičienė išspaudė 100 kg ir pasidabino pirmosios vietos medaliu. Ji stipriausia liko ir absoliučioje veteranų grupėje.