J. Aleksiejaus archyvo nuotr.

Čempionate pagerbtas sunkiosios atletikos treneris Juozas Kavaliauskas. Į Marijampolę atvyko sportininkai iš Rusijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos ir Lietuvos.

Rokiškiui atstovavo 6 sportininkai. Iki 35 m. grupėje svorio kategorijoje iki 55 kg Rasa Beinorienė dvikovėje surinko 71 kg ir iškovojo pirmąją vietą.

55–59 m. grupėje svorio kategorijoje iki 61 kg Viktoras Kotovas taip pat pasidabino pirmosios vietos medaliu (dvikovė 70 kg).

Svorio kategorijoje iki 81 kg Anatolijus Ščerbakovas iškovojo trečiąją vietą (dvikovė 122 kg).

60–64 m. grupėje svorio kategorijoje iki 73 kg Stasys Meliūnas džiaugėsi pirmosios vietos medaliu (dvikovė 100 kg).

Svorio kategorijoje iki 81 kg sunkios atletikos treneris Jonas Aleksiejus dvikovėje surinko 141 kg ir laimėjo pirmąją vietą.

Vyriausiųjų, 70–74 m., grupėje svorio kategorijoje iki 67 kg aukščiausią vietą iškovojo Vidmantas Pilibaitis (dvikovė 110 kg).