Visi rokiškėnai pasidabino medaliais. S. Meliūno archyvo nuotr.

Dalyvių komandos buvo suskirstyti į keturias amžiaus grupes. Be šeimininkų panevėžiečių, savo jėgas išbandė sportininkai iš Rokiškio, Vilniaus ir Kauno.

12 metų ir jaunesniųjų grupėje rokiškėnams atstovavo Nojus Jatužis, Domantas Jasudis, Domas Pilibaitis, Ligitas Zdanevičius ir Vakaris Milkintas. Sunkiosios atletikos rungtyje komanda užėmė antrąją, estafetės ir kvadrato rungtyse – trečiąsias vietas.

13–16 metų grupėje (Airingas Jasaitis, Aivaras Žukauskas, Nedas Beinoris) sunkiosios atletikos rungtyje rokiškėnai ir panevėžiečiai pasidalijo 4–5 vietas. Estafetėje mūsiškiai laimėjo antrąją,  krepšinio rungtyje – trečiąją vietas.

Puikiai pasirodė suaugusiųjų grupė (Atas Baliuka, Mantas Didžiokas, Svajūnas Aleksiejus, Mantas Jukna). Rokiškėnai sunkiosios atletikos rungtyje užėmė antrąją, o estafetės ir krepšinio – pirmąsias vietas.

Senjorai (Viktoras Kotovas, Stasys Meliūnas, Jonas Aleksiejus, Vidmantas Pilibaitis) neatsiliko nuo jaunimo. Sunkiosios atletikos rungtyje jie ir panevėžiečiai pasidalijo 2–3 vietas. Estafetės rungtyje iškovota trečioji, o krepšinio – pirmoji vietos.

Šaškių turnyre tarp 18 dalyvių A. Baliuka užėmė aštuntąją vietą, N. Beinoris – šeštąją, S. Meliūnas – trečiąją.