Rokiškėnai rungtynių pabaigoje paleido pergalę iš rankų (nuotraukų galerija)

Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre (KKSC) sužaistos vienerios Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-17 rungtynės. Praėjusią savaitę trenerio Anatolijaus Griniuko auklėtiniai tik po atkaklios kovos rezultatu 77:83 nusileido bendraamžiams iš Utenos.

906
0

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė rokiškėnams, jie per du kėlinius susikrovė nedidelę taškų persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai mažiau klydo ir perėmė iniciatyvą. Rungtynių pabaigoje rokiškėnai užėmė besivejančiųjų vaidmenį, o lemiami metimai krito pro šalį.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Nedas Spundzevičius, įmetęs net 32 taškus. Nedas Valečka pelnė 13, Justas Pranckūnas – 9, Loretas Balaišis – 8, Astijus Lapašinskas – 6, Arminas Meilus – 5, Deividas Budreika ir Modestas Šmerdelis – po 2 taškus.

Sekmadienį Utenoje baigėsi kitos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rungtynės, kur Gvidono Markevičiaus auklėtiniai nusileido uteniškiams rezultatu 74:82.