blank
R. Kišūno ir biržiečio L. Variakojo ekipažas kairėje ir R. Jegorovas. A. Stanio nuotr.

Neaplenkiamas buvo biržiečio Liutauro Variakojo ir rokiškėno Ryčio Kišūno ekipažas. Motociklų su priekabomis „750 s/p“ klasėje jie laimėjo abu važiavimus ir užsitikrino pirmąją vietą.

„Quad“ klasėje Renatas Jegorovas vieną važiavimą laimėjo, kitą finišavo antras, tačiau tai jam nesutrukdė užimti taip pat pirmąją vietą.

Antrąją vietą „MX1 C“ klasėje iškovojo Artūras Januškevičius. Pirmajame važiavime jis buvo pirmas, antrajame – antras. Taip pat antrąją vietą motociklų su priekabomis „750 s/p Veterans“ klasėje užėmė Algimantas ir Domantas Spundzevičiai.

Puikiai pasirodė ir Gustas Kligys, užėmęs 6-ąją vietą „MX2 C“ klasėje, Gediminas Čypas, „MX1 C“ klasėje iškovojęs 8-ąją vietą, Andrius Diržys, „MX2 C“ klasėje laimėjęs taip pat 8-ąją vietą, ir jaunasis Kajus Paršiūnas, „65cc“ klasėje likęs 10-as.

Tai buvo paskutinis šiais metais Lietuvos motokroso čempionato etapas. Bendroje įskaitoje Rokiškis turi net du čempionus: R. Jegorovas – „Quad“ klasėje, R. Kišūnas – „750 s/p“ klasėje.

Bendroje metų įskaitoje antrąsias vietas iškovojo ir vicečempionais tapo A. bei D. Spundzevičiai („750 s/p Veterans“ klasė) ir A. Januškevičius (MX1 C klasė). Ketvirtąją vietą bendroje įskaitoje užėmė Gustas Kligys (MX 2 C klasė), penktąją – Gediminas Čypas (MX1 C klasė).

Galutinėje metų lentelėje į TOP 10 pakliuvo ir Mykolas Stundžia (MX125 klasė), užėmęs septintąją vietą, ir K. Paršiūnas (65cc klasė), užėmęs devintąją vietą.

„Paskutinės varžybos klostėsi puikiai. Svarbiausia, apgyniau Lietuvos čempiono titulą, nors tai buvo kur kas sunkiau, nei jį laimėti pirmą kartą. Džiaugiuosi, kad turiu stiprių konkurentų“, – sakė R. Jegorovas ir dėkojo šeimai, rėmėjams, draugams bei sirgaliams.

„Sezonas buvo permainingas. Pradžia klostėsi gerai, bet vasaros viduryje susidūrėme su traumomis, tad varžybose Rokiškyje dalyvavome nebūdami puikios formos. Po truputį grįžome į savo ritmą ir pasiekėme tikslą. Su technikos problemomis visą sezoną nesusidūrėme, nes motociklas buvo naujas. Visgi užsitikrinę pirmąją vietą čempionate jį pardavėme ir paskutinėse varžybose dalyvavome treniruočių motociklu“, – pasakojo R. Kišūnas. Ekipažui dar liko keletas varžybų užsienyje, o spalio mėnesį R. Kišūnas tikisi Rokiškio trasoje surengti sezono uždarymą.