blank
J. Kačerausko nuotr.

Pirmąsias savaitgalio rungtynes rokiškėnai sužaidė Kaišiadoryse, kur susitiko su vietos „Kaišiadorių-Savingės“ ekipa. Sėkmingiau sužaidę rungtynių pradžią 88:71 nugalėjo šeimininkai. Rokiškėnams nesėkmingas pirmasis kėlinys leido jų varžovams pabėgti ir išlaikyti dviženklę taškų persvarą iki susitikimo pabaigos. Tiesa, Kaišiadorių ekipa turėjo kur kas ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį. Rokiškėnų gretose težaidė septyni krepšininkai.

Tarp mūsiškių rezultatyviausiai rungtyniavo Justinas Merkys, pelnęs 21 tašką. Vienu mažiau įmetė Rokas Jankūnas. Ernestas Leipus įmetė 16, Linas Kolosovas – 5, Laurynas Bimba – 2 taškus.

Kur kas geresnė nuotaika rokiškėnus aplankė namuose, kur jie rezultatu 88:76 įveikė Vilniaus „Ryto-2“ krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje rezultatyviai puldami mūsiškiai tiesiog dominavo ir netrukus įgijo dviženklę taškų persvarą. Vilniečiai pabudo antrajame ketvirtyje ir panaikino atsilikimą per pusę.

Po ilgosios pertraukos aktyvesni vėl buvo rokiškėnai, jie išlaikė persvarą ir įsirašė į turnyrinę lentelę aštuntąją pergalę.

„Fenikso“ ekipoje naudingiausiai žaidė J. Merkys ir E. Leipus, atitinkamai pelnę 25 ir 23 taškus. L. Bimba įmetė 16, Arminas Kleišys – 12, L. Kolosovas – 5, Egidijus Vilimas ir Žygimantas Gedžiūnas – po 2 taškus.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais gruodžio 22 d. namuose, kur priims vienus iš lyderių Vilniaus „Steko-Rivilės“ ekipą.