J. Kačerausko nuotr.

Pirmąją kovą rokiškėnai sužaidė išvykoje, kur po itin atkaklių rungtynių rezultatu 74:78 nusileido Vilkaviškio „Perlo“ komandai. Jei ne pirmasis nesėkmingas kėlinys, rokiškėnai tikriausia būtų šventę pergalę. Būtent rungtynių pradžioje „Feniksas“ krito į duobę ir turėjo 9 taškų deficitą.

Visgi po nesėkmingos atkarpos rokiškėnai kibo į atlapus šeimininkams ir laimėjo kitus du kėlinius. Tačiau to nepakako – „Perlo“ ekipa, sužaidusi sėkmingiau rungtynių pabaigą, šventė sunkią pergalę.

„Fenikso“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Ernestas Leipus, pelnęs 23 taškus. Rokas Jankūnas įmetė 16, Justinas Merkys – 15, Edvinas Slapšys – 9, Karolis Kvedaravičius – 5, Linas Kolosovas – 4, Arminas Kleišys – 2 taškus.

Kiek kitokios rungtynės „Fenikso“ laukė namuose, kur jie rezultatu 100:72 nugalėjo Kazlų Rudą. Jau pirmajame kėlinyje rokiškėnai priešininkus pasiuntė į nokdauną – kėlinio pabaigoje švieslentėje degė 29:8 rezultatas.

Kituose kėliniuose svečiai atsigavo ir bandė priešintis, o paskutinįjį net laimėjo, tačiau iki pergalės dar buvo toli.

Mūsiškių gretose naudingiausiai žaidė J. Merkys, pelnęs 19 taškų. K. Kvedaravičius surinko 15, Ignas Juškevičius ir R. Jankūnas – po 10, A. Kleišys ir E. Slapšys – po 8, E. Leipus ir Laurynas Bimba – po 7, Linas Kolosovas ir Žygimantas Gedžiūnas – po 6, Egidijus Vilimas – 4 taškus.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais gruodžio 8 d. 14 val., namuose susitiks su Kupiškio ekipa.