blank
Eugenijaus Rakitino, Algirdo Ališausko ir KKSC archyvo nuotr.

Medaliai ir asmeninė pažanga

Per 400 plaukikų iš šalies regionų varžėsi dėl komandinės taurės ir siekė asmeninių rezultatų. Regionų taurę išsivežė Marijampolės sporto centro plaukikų komanda, surinkusi 416 taškų, antrąją vietą užėmė Utenos plaukikai (333 taškai), trečiąją – rokiškėnai (207 taškai).

Trys geriausiai pasirodžiusios komandos apdovanotos piniginiais „Swimpro“ čekiais – Rokiškiui atiteko 300 Eur vertės prizas.

Asmeninėse rungtyse triskart medaliais puošėsi Luka Bardiševičiūtė, Adomas Staskonis ir Marijus Meškauskas. Du medalius laimėjo Irūna Zelenkaitė ir Justinas Šapranauskas, po medalį iškovojo Viltė Janočkinaitė, Emilis Stočkus ir Darius Kazlauskas.

Po tris asmeninius rekordus pagerino: Luknė Narkevičiūtė, Viltė Janočkinaitė, Julius Galvydis, Marijus Meškauskas ir Adomas Staskonis. Geresnių dviejų plaukimo stilių rezultatų pasiekė: Kotryna Zaičenkova, Egilė Bardiševičiūtė, Irūna Zelenkaitė, Izabelė Rimšaitė, Emilis Stočkus ir Justinas Šapranauskas. Po vieną asmeninį rekordą yra Gabijos Judickaitės, Lukos Bardiševičiūtės, Dariaus Kazlausko, Kristupo Juškos ir Povilo Janušaičio sąskaitoje.

Mūsų vaikus treniruoja Tadas Stakėnas ir Paulius Mališauskas.

Minutės riba ir siūlymas fiksuoti istoriją

Ne visi plaukikai rungėsi su savo bendraamžiais. Kai kuriems teko užduotis varžytis su amžiumi vyresniais varžovais. Regionų taurės varžybų organizatorius, plaukimo treneris Eugenijus Rakitinas išskyrė vieną iš svaresnių Rokiškiui pergalių. „Julius Galvydis – pirmasis Rokiškio plaukikas, įveikęs 1 min. ribą plaukiant 100 m laisvuoju stiliumi. Jo rezultatas – 59.66 sek. Kažkada man, kaip treneriui, tai buvo svarbus įvykis Ignalinoje, kai mano pirmas plaukikas tai padarė.“

E. Rakitino teigimu, keturiolikmetis Julius rungtyniavo vienoje grupėje su vyresniais varžovais, tad sunku buvo kovoti dėl prizinių vietų, tačiau jo 100 m rezultatas jau yra gana solidus einant meistriškumo link.

Beje, plaukimo profesionalas E. Rakitinas siūlo Rokiškiui fiksuoti tokius ir panašius rekordus. Jie turėtų būti svarbūs rajonui ir jo plaukimo istorijai. „Jie motyvuoja jaunuosius sportininkus ir skatina „sumušti“ ano meto bendraamžio iš savo rajono pasiekimą. Yra galybė būdų, kaip paskatinti vaikus“, – sako E. Rakitinas ir džiaugiasi vis gerėjančiais Rokiškio plaukikų rezultatais.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: