blank
LASF archyvo nuotr.

Didelio įvertinimo sulaukė „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai. Lietuvos automobilių sporto federacija puikiai įvertino mūsų apylinkėse įvykusį sporto renginį. Anot federacijos atstovų, kasmet ralis auga ir tobulėja – atvyksta labai greitų sportininkų.

Jau žinoma, jog kitąmet „Samsonas Rally Rokiškis“ numatoma rengti rugpjūčio 14–15 d. Be Lietuvos ralio čempionato, vyks ir Latvijos bei „Baltic Rally Trophy“ etapai.

Po permainingo ralio sezono apdovanojimais džiaugėsi ir rokiškėno šturmano Mato Valiulio bei kauniečio vairuotojo Giedriaus Firanto ekipažas. Jis LARČ 5 įskaitoje užėmė trečiąją vietą, o 2 WD – antrąją. „Šį sezoną sekėsi neblogai, tik kartais tiesiog pritrūkdavo sėkmės. Žiemą nerungtyniavome, dalyvavome tik vasaros visuose raliuose, o paskutiniame etape dar kovojome dėl čempionų titulo. Aukščiausius tikslus kelsime kitų metų sezone. Vyksta derybos dėl kito automobilio, bet tikriausiai lenktyniausime tuo pačiu. Pagal preliminarų kitų metų kalendorių, vyks 2 žiemos etapai ir 4 vasaros. Panašu, Rokiškio laukia ir Latvijos ralio etapas, tai didžiulė šventė“, – pasakojo M. Valiulis.

Lyg amerikietiškais kalneliais važiavo debiutantai – rokiškėnų Mariaus Žiukelio ir Stepono Kriaučiūno ekipažas. Žemesnėje B lygoje, o vėliau įšokęs į A lygą, tandemas sezono apdovanojimų vakare buvo pagerbtas. Rokiškėnai keliuose etapuose susidūrė su automobilio gedimu, tai neleisdavo jiems šoktelėti aukščiau. Tačiau debiutas neprisvilo – šturmanas S. Kriaučiūnas pagal atskirą taškų skaičiavimo kategoriją laimėjo trečiąją vietą, M. Žiukelis – ketvirtąją.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments