Pirmas blynas neprisvilo

Rokiškėnai atstovauja Rokiškio automobilių sporto klubui „Aukšta pavara“. Nors tai buvo debiutinis sezonas abiem sportininkams, šie lenktynėse ne naujokai. Prie lenktyninio BMW vairo sėdęs M. Žiukelis gerai pažįstamas autokroso entuziastams. Jis – ilgametis šių varžybų dalyvis ir prizininkas. Jo kolegą, šturmaną S. Kriaučiūną, motokroso gerbėjai matydavo važiuojantį duetu su šio sporto veteranu Romu Kišūnu. Šį kartą rokiškėnas sėdo į šturmano kėdę.

Greičio entuziastų pirmasis varžybų blynas neprisvilo. Tvarkingai, be gedimų ir kitų atsitikimų važiavę sportininkai viena ašimi varomų automobilių klasėje užėmė pirmąją vietą, bendroje įskaitoje – ketvirtąją.

Sėkmingas startas nuteikė puikiai ateičiai. Rokiškėnai dar negali varžytis ralio lenktynėse, tad važiuoja vienu laipteliu žemesnėje lygoje – ralio sprinte. Po kelių sėkmingų finišų duetas pateks į aukščiausiąją šalies lygą. Būtent Rokiškio ralyje lenktynininkai žada varžytis BMW klasėje.

Pirmuoju startu M. Žiukelis itin patenkintas. Anot rokiškėno, varžybų planas važiuojant atsargiai pakovoti dėl aukštesnių pozicijų buvo įvykdytas. „Saugojome automobilį, norėjosi pasiekti finišą be jokių trikdžių. Tą įvykdėme su kaupu – klasėje esame pirmi. Neaišku, kaip būtų pasibaigusi kova bendroje įskaitoje, jei nebūtume priversti stoti dėl kito automobilio avarijos – praradome nemažai brangaus laiko. Esu dėkingas savo partneriams – UAB „Rokauta“, UAB „ Steka“ ir kitiems, be kurių šis startas nebūtų įmanomas“, – džiaugėsi rokiškėnas.

M. Žiukelis ir S. Kriaučiūnas nemažai laiko skiria treniruotėms. Su rokiškėnais savo patirtimi ralio trasose dalijasi žinomi lenktynininkai Martynas Samsonas ir Audrius Gimžauskas.

Sprinto varžybose dalyvavo ir rokiškėnų Pauliaus Baltrukėno bei Martyno Baltakio ekipažas. Jie dėl automobilio gedimo finišo nepasiekė.

Žiemos fiesta

Prabėgus lygiai pusę metų po „Samsonas Rally Rokiškis“, jau ruošiamasi šių metų vasaros ralio fiestai. Iš karto po tradicinių Sartų žirgų lenktynių, vasario 3 d., automobilių sporto entuziastai kviečiami į Dusetų hipodromą. Čia bus surengtas automobilių žiemos trekas „Samsonas Motorsport“ taurei laimėti. Varžybose rungsis šio sporto profesionalai ir mėgėjai iš visos Lietuvos. Tikėtina, kad treke pasirodys ir užsieniečių sportininkų. Varžybose žada dalyvauti nemažai automobilių entuziastų iš Rokiškio.

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LinasValiuks Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Linas
Linas

Na pasisekė kai kiti klaidu prisidarė

Valiuks
Valiuks

Paziurek laikus,po minute gaudavai ant dopa,tau per fuksa,nes kiti iškrito,geda turetu girtis.