blank
J. Kačerausko nuotr.

Techninė komisija – kiekvienų varžybų pradžioje būtina procedūra. Organizatoriai privalo įsitikinti, jog dalyvių automobiliai atitinka tų klasių techninius reikalavimus, kokioms jie yra užregistruoti.

Techninėje komisijoje buvo tikrinama ne tik automobilių saugumo įranga, atitikimas techniniams reikalavimams, bet ir lenktynininkų ekipuotė – šalmai, kombinezonai, batai ir kiti reikmenys.

„Samsonas Rally Rokiškis“ techninės komisijos pirmininkas – vienas labiausiai patyrusių sportinės technikos ekspertų Lietuvoje – Egidijus Janavičius.

Anot jo, pirmąją dieną problemų, dėl kurių kas nors negalėtų startuoti, nepasitaikė. Darbą techniniai komisarai pratęs penktadienį ryte. Į patikrą tuomet atvyks ralio sprinto čempionato dalyvių technika.

Techninės komisijos vietoje taip pat surengtas instruktažas ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams. Pastarieji sužinojo, ką šie turėtų žinoti atliekant gelbėjimo operacijas automobilių sporte.

Problemų techninė komisija nesukėlė ir rokiškėnų ekipažams: Saimono Daudžvardžio ir Lino Brekio, Mariaus Žiukelio ir Stepono Kriaučiūno, rokiškėno šturmano Mato Valiulio ir kauniečio vairuotojo Giedriaus Firanto. Paulius Baltrukėnas ir Justinas Vainiūnas savo automobilį pristatys penktadienį ryte.

Penktadienį 12.45 val. bus surengta oficiali varžybų atidarymo ceremonija, prieš kurią „Kubota“ žoliapjovėmis lenktyniaus Vytautas Švedas ir Vaidotas Žala.

Iškart po to dalyviai pajudės į pirmąjį greičio ruožą. Jo startas – 13.40. Pirmąją dieną dalyvių ir žiūrovų lauks penki greičio ruožai. Beje, miesto greičio ruožas Rokiškyje žiūrovams bus nemokamas. Jį publikai dovanoja „Rokiškio sūris“.

Antrąją ralio dieną dalyvių lauks dar 11 greičio ruožų. Iš viso „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose dalyviai įveiks maždaug 150 kilometrų.

Andriaus Lauciaus nuotr. 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Smalsutis
2019 8 rugpjūčio 23:33

Ar ant šaligatvio stovintys didžiuliai automobiliai trinkelių nesutrupins?