blank
J. Kačerausko nuotr.

Prieš „Samsonas Rally Rokiškis“ oficialią varžybų atidarymo ceremoniją Nepriklausomybės aikštėje buvo surengtos ir dar vienerios lenktynės. Čia dėl pereinamosios „Kubota“ taurės šio gamintojo žoliapjovėmis lenktyniavo Vytautas Švedas ir Vaidotas Žala.

Prie starto linijos ir vėl susitiko praėjusių metų dvikovos dalyviai – Vaidotas Žala ir Vytautas Švedas. Pernai šiose slalomo ant žolės varžybose laimėjo Vytautas Švedas, nedidele persvara aplenkęs Vaidotą Žalą.

Nors startą „Agrorodeo“ lenktynininkas ir prasnaudė bei pajudėjo vėliau nei Vytautas Švedas, Vaidotui Žalai pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Vaidotas Žala pavijo Vytautą Švedą ir finišavo turėdamas netgi šiokį tokį atotrūkį.

Netrukus po šių lenktynių pasidėjo oficiali ralio atidarymo ceremonija. Po pirmųjų kelių automobilių į aikštę plūstelėjo stiprus lietus. Žiūrovams teko tuoj pat slėptis.

Po atidarymo lenktynių dalyviai išskubėjo į pirmąjį greičio ruožą. Šiandien dalyviams reikės įveikti penkis greičio ruožus. Ketvirtas ir penktas vyks Rokiškio mieste, greta dvaro.

 

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments