J. Kačerausko nuotr.

Labiausiai nepasisekė „Pandėlio“ ekipai, kuri per dvejas rungtynes patyrė du pralaimėjimus. Pirmoji nesėkmė ištiko rungiantis su „Entuziastais“. Su šia komanda pandėliškiai atkakliai kovojo tik pirmąjį kėlinį. Kituose ketvirčiuose varžovai pabėgo ir iškovojo užtikrintą pergalę – 75:110.

Toks pats scenarijus „Pandėlio“ ekipai susiklostė ir rungtynėse su Rokiškio KKSC jaunimu. Sužaidę lygiai (21:21) pirmąjį kėlinį, pandėliškiai krito į žaidimo duobę ir KKSC iškovojo nesunkią pergalę – 77:56.

Paskutinėse rungtynėse – lyderių akistata tarp „Fazės“ ir „Entuziastų“. Pirmoji rungtynių pusė priklausė „Fazės“ ekipai. Po ilgosios pertraukos „Entuziastai“ dar bandė vytis, tačiau nesėkmingai. „Fazė“ iškovojo nesunkią pergalę 89:69.

Kitas rajono krepšinio pirmenybių savaitgalis Kūno kultūros ir sporto centre vyks vasario 10 d. Susitiks „Pandėlio“ ir „Fazės-2“ komandos. Rungtynių pradžia 12 val.