Pirmieji į aikštelę žengė Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai (KKSC) ir „Fazė“. Lygybė rungtynėse tęsėsi tris kėlinius. Rungtynių lūžis įvyko paskutiniajame, kai KKSC krepšininkai laimėjo kėlinį 22:8, o rungtynes – 60:50.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Domas Černiauskis, pelnęs 17 taškų. Linas Kolosovas įmetė 12, Kasparas Kavoliūnas – 10, Povilas Maldūnas – 6, Dominykas Šapranauskas – 5, Dominykas Čemerys ir Tomas Balčiūnas – po 4, Šarūnas Bagdonavičius – 2 taškus.

„Fazės“ ekipoje naudingiausiai rungtyniavo Karolis Kvedaravičius, surinkęs 21 tašką. Paulius Januševičius įmetė 12, Martynas Bimba – 9, Arūnas Matulis ir Vykintas Staniokas – po 4 taškus.

Tikras trileris vyko tarp „Seno grafo“ ir „Entuziastų“. Nugalėtojas paaiškėjo tik rungtynių pabaigoje – likus žaisti mažiau nei pusę minutės. Nervų karą laimėjo „Entuziastai“ rezultatu 64:58.

Jiems daugiausia taškų pelnė Tomas Trumpa ir Arnas Juškevičius. Jie įmetė po 19 taškų. Ignas Juškevičius pridėjo 13, Sigitas Rudokas – 7, Modestas Baltušis – 4, Tomas Baltrukėnas – 2 taškus.

„Seno grafo“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Paulius Tebeliškis, įmetęs 19 taškų. Tomas Pauliukas ir Lorentas Kibilda pelnė po 9, Renatas Jegorovas – 8, Tomas Misiūnas – 7, Žilvinas Kirstukas ir Ramūnas Narbutas – po 3 taškus.

Panašus žaidimo scenarijus vyko ir paskutinėse pirmenybių rungtynėse tarp „Fazės 2“ ir „Pandėlio“ ekipų. Čia nugalėtojas taip pat paaiškėjo tik rungtynių pabaigoje. „Pandėlys“, išlaikęs trapią persvarą, „Fazę 2“ įveikė 75:72.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Lukas Nagelė, įmetęs 22 taškus. Simas Nagelė pelnė 12, Martynas Karaliūnas – 10, Vidas Joneliūkštis – 9, Martynas Šimkus ir Laurynas Dima – po 6, Šarūnas Kaladė ir Salvijus Kubilius – po 5 taškus.

„Fazės 2“ ekipoje naudingiausiai žaidė Ignas Beleiša. Jo sąskaitoje – 24 taškai. Ignas Sasnauskas įmetė 13, Karolis Azaravičius – 10, Ignas Dainys ir Ugnius Dumbrys – po 8, Giedrius Smalinskas – 5, Vladas Šnioka ir Almantas Matiukas – po 2 taškus.

Generaliniu lygos rėmėju tapo kooperatinė bendrovė „Miško draugas“. Nuo šiol Rokiškio rajono krepšinio lyga vadinama „Miško draugas-RRKL“.

1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Ziurovas
Ziurovas
2017 21 lapkričio 22:58

Klaiku ziureti buvo kai lemiamomis minutemis teisejai svilpia i viena puse geda organizatoriui geda