Treneris Jonas Aleksiejus ir atletė Irmantė Vilimaitė įsiamžino su tarptautinio turnyro varžybų vyr. teisėju Jaceku Suvinskiu (viduryje). Asmenino archyvo nuotr.

Pasak sunkiosios atletikos trenerio Jono Aleksiejaus, turnyre jo auklėtiniai buvo jauniausi, priešininkai – keleriais metais vyresni, tad varžytis buvo nelengva. Kadangi rezultatai buvo skaičiuojami pagal Sinklerio skalę, visų svorio kategorijų vaikinai ir merginos rungėsi kartu. Mūsiškiai jaunieji atletai parodė neblogus rezultatus.

Mergaičių grupėje obelietė Irmantė Vilimaitė užėmė 17-ąją vietą. Rovimo veiksmu ji įveikė 48 kg štangą, išstūmė 60 kg. Iš viso turnyre varžėsi 24 merginos.

Vyrų grupėje rokiškėnas Renatas Gorbunovas išrovė 31 kg, išstūmė 38 kg. Vaikinas užėmė 15-ąją vietą. Šioje grupėje rungėsi ir Gytautas Paukštis bei Airingas Jasaitis. G. Paukštis užėmė 16-ąją vietą, išrovęs 50 kg ir išstūmęs 62 kg. A. Jasaičiui atiteko 11-oji vieta. Lietuvos jaunučių čempionas rovimo veiksmu įveikė 45 kg štangą, išstūmė 60 kg. Iš viso turnyre varžėsi 23 vaikinai.

Tarptautiniame turnyre kovojo Lenkijos, Baltarusijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos, Norvegijos, Rusijos, Ukrainos, Prancūzijos sportininkai.

Anot J. Aleksiejaus, sportininkams jau prasidėjo atostogos, tad be rudens svarbesnės varžybos neplanuojamos. Rugsėjo mėnesį jaunieji atletai Čekijoje kovos su Europos stipriausiais.