Urtė Beinorytė. Asmeninio archyvo nuotr.

Marijampolė vykusiame tarptautiniame Juozo Kavaliausko atminimo sunkiosios atletikos turnyre puikiai pasirodė du Rokiškio sunkiaatlečiai.

35–40 m. grupėje (svorio kategorija iki 105 kg.) Gytis Grikinas rovimo rungtyje pademonstravo 90 kg rezultatą, stūmimo – 115 kg. Tokių rezultatų pakako, kad sportininkas iškovotų pirmąją vietą savo grupėje.

Ne ką prasčiau sekėsi Vidmantui Pilibaičiui, jis 70–75 m. grupėje (svorio kategorija iki 67kg)  taip pat iškovojo pirmąją vietą. Rovimo rungties rezultatas – 45 kg, stūmimo – 63kg.

Praėjusią savaitę pirmą kartą Druskininkuose buvo surengtas Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas. Moterų grupėje iki 45 kg Urtė Beinorytė iškovojo net tris trečiąsias vietas. U. Beinorytės rovimo rungties rezultatas – 24 kg, stūmimo – 32 kg, dvikovės – 56 kg.

Vyrų grupėje (svorio kategorija iki 67 kg) Aivaras Žukauskas tapo ne tik absoliučiu čempionu, bet ir pagerino tris rekordus (iki 17 m.). Jo rovimo veiksmo rezultatas – 95 kg, stūmimo – 112 kg, dvikovės rezultatas – 202 kg.

Sunkiaatlečiai šiuo metu įtemptai ruošiasi Lietuvos senjorų čempionatui, kuris vyks gruodžio 18 d. Panevėžyje.