blank
Kajus Paršiūnas (kairėje) ir Vakaris Stankevičius. A. Stanio nuotr.

Net du kraštiečiai savo klasėse užėmė pirmąsias vietas: „65cc“ klasėje – jaunasis Kajus Paršiūnas, o „Quad C“ klasėje – Vakaris Stankevičius. Antrųjų vietų taip pat nestigo:  ją „MX2 B“ klasėje iškovojo Gustas Kligys, „Quad“ klasėje – Renatas Jegorovas, o tėvo ir sūnaus  Algimanto ir Domanto Spundzevičių duetas „750 s/p O/A“ klasėje taip pat buvo antras. „MX1 C“ klasėje startavę kraštiečiai Gediminas Čypas ir Andrius Diržys atitinkamai užėmė devintąją ir vienuoliktąją vietas.

Primename, kad jau šį savaitgalį Rokiškio „Moto-Roki“ trasoje įvyks Lietuvos motokroso čempionato antrasis etapas.

Net dvi dienas vyksianti motokroso fiesta sutrauks geriausius lenktynininkus, kuriuos pasitiks kiek pasikeitusi „Moto-Roki“ trasa. Trasoje panaikintas vienas kalniukas, kurį pakeitė vadinamosios bangos. Jos bus ne tik iššūkis sportininkams, bet ir žiūrovams leis matyti kur kas daugiau trasos.

Beje, geros žinios šio sporto mėgėjams: sekmadienį trasoje turėtų pasirodyti ir geriausias Lietuvos motokrosininkas – Arminas Jasikonis.