D. Butvilas – vienintelis Lietuvos ralio lenktynininkas, dalyvaujantis Lenkijos ralio čempionate. Tiesa, šįkart Rokiškyje sportininkas atliko ne vairuotojo, bet trenerio vaidmenį. Kartu su lietuviu atvyko ir Krzysztofas Polakas ir Kuba Mroczkovskis, ekipažas iš Lenkijos. Prie svečių prisijungė lietuvių tandemas – Laurynas Diržininkas ir Mindaugas Valiukas.

D. Butvilas prisipažino, jog treniruotis mūsų rajono apylinkėse labai patinka, mat jo senelių gimtinė visai netoliese – Dusetose (Zarasų r.). Anot sportininko, būtent dėl to visada gera grįžti į Aukštaitiją. Paklaustas, ar žada atvykti į rugpjūčio mėn. Rokiškyje vyksiantį ralį, pašnekovas apgailestavo, jog tuo pačiu metu vyks Lenkijos čempionatas. Tačiau neatmetė galimybės dalyvauti ralyje kitais metais.

Lenktynėmis mūsų apylinkėse rimtai susidomėjo ir besitreniruojantis Lenkijos ekipažas. Tai ne vienintelis užsienio sportininkų ekipažas, treniravęsis Rokiškio rajono žvyro trasose.

Šią savaitę į Rokiškį dar kartą atvyko tituluoti Latvijos, Lenkijos ir Rusijos sportininkai. Pastarieji džiaugėsi klubo „Aukšta pavara“ suorganizuotomis treniruotėmis. Jiems tai buvo puiki treniruotė prieš savaitgalį vyksiantį „Žemaitijos“ ralį. Ekipažai prižadėjo į Rokiškį sugrįžti vėl – ne tik treniruotėms, tačiau ir sudalyvauti Samsonas Rally Rokiškis“ lenktynėse.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie