blank
Marius Bieliauskas (antras iš dešinės) kartu su prizininkais. M. Bieliausko archyvo nuotr.

Organizatoriai pakvietė jau į dvidešimt pirmąjį tokį turnyrą. Į Jonavos sporto areną suvažiavo 227 šachmatininkai iš įvairiausių šalies miestų ir miestelių. Šios sporto šakos mėgėjai ir profesionalai turnyre žaidė šveicariška sistema (9 ratai po 10 min. + 5 sek.). Vyko du turnyrai: A turnyre dalyvavo 114, B turnyre, kuris skirtas vaikams, – 113 dalyvių.

Pasibaigus šachmatų kovoms paaiškėjo, jog sostinėje gyvenantis rokiškėnas M. Bieliauskas A turnyre užėmė aukštą šeštąją vietą (6,5 taško iš 9). Jis nugalėjo tris nusipelniusius šalies meistrus.

Turnyre dalyvavo ir M. Bieliausko mokinė Ieva Šitkauskaitė iš Vilniaus. Ji mergaičių grupėje užėmė trečiąją vietą.

Sausio pabaigoje Marijampolėje startuos Lietuvos šachmatų lygos pirmasis etapas. M. Bieliauskas planuoja atstovauti Kauno komandai.