blank
Savivaldybės nuotr.

Pirmieji rajoninėse kvadrato varžybose dėl patekimo į zoninį etapą kovojo pradinių klasių mokiniai. Įveikę Pandėlio gimnazijos (2 vieta) ir Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos (3 vieta) komandas, į zonines varžybas pateko Senamiesčio progimnazijos 3–4 klasių mokiniai (komandos vadovas Remigijus Beconis). Ši komanda sėkmingai įveikė ir zoninių varžybų barjerą. Nugalėjusi Kupiškio Povilo Matuliono progimnazijos ir Zarasų Santarvės pradinės mokyklos kvadrato komandas, Senamiesčio progimnazija keliaus į kitą etapą – tarpzonines varžybas – ir kovos dėl patekimo į finalą.

Puikiai pasirodė ir kitos dvi Senamiesčio 5–6 klasių mokinių berniukų ir mergaičių kvadrato komandos (vadovas Vytautas Vajega). Mergaitės rajoninėse varžybose įveikė Pandėlio gimnazijos (2 vieta) ir J. Tūbelio progimnazijos (3 vieta), o zoninėse varžybose – Kupiškio ir Biržų mokyklų komandas. Berniukai rajoninėse varžybose nugalėjo J. Tūbelio progimnazijos (2 vieta) ir Pandėlio gimnazijos (3 vieta) komandas, o zoninėse varžybose – Kupiškio, Zarasų ir Biržų mokyklų komandas. Abi rokiškėnų komandos iškopė į tarpzoninių varžybų etapą. Mergaitės dėl patekimo į Lietuvos mokyklų žaidynių finalą kovos gruodžio 15 d. Utenoje, o berniukai gruodžio 16 d. Rokiškyje.

Lapkričio 24 d. vyko pirmosios kaimo vietovių mokyklų zoninės varžybos (futbolas 5×5). Jose dalyvavo Juodupės gimnazijos berniukai (vadovas A. Juškevičius). Juodupės gimnazijos berniukai užėmę trečiąją vietą, nusileidę Panevėžio ir Ignalinos rajonų komandoms.

Rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius dėkoja už pagalbą organizuojant varžybas mokykloms, kurios aktyviai dalyvauja Lietuvos mokyklų žaidynėse, Kūno kultūros ir sporto centrui, Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos, Senamiesčio progimnazijos ir Obelių gimnazijos administracijoms, fizinio ugdymo mokytojams, kurie teisėjauja varžybose, Visuomenės sveikatos biuro darbuotojams.

Savivaldybės inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: