blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Mūsų šalies „Quad“ klasės komandą sudarė trys lenktynininkai: Laurynas Mikalauskas, Artūras Burevičius ir minėtasis R. Jegorovas.

Kaip pasakojo rokiškėnas, iš pat pradžių buvo aišku, kad laukia sunki kova, trasoje – daugybė kalnų, nuokalnių ir posūkių. Po pirmojo važiavimo R. Jegorovas užėmė 11 vietą iš 28 lenktynininkų, antrajame – 23-iąją.

„Esu labai patenkintas pirmuoju važiavimu, važiavau lygiai su visais elitiniais sportininkais. Kitas važiavimas prasidėjo smarkiai lyjant, tad trasa tapo neapsakomai sudėtinga… Daugumoje vietų nuo kalnų susidarė tokios provėžos, kad keturratis tiesiog dugnu kabinosi, o vanduo kai kur sėmė padangas. Nors oras buvo prastas, važiavau dvyliktas, deja, paskutiniame rate į keturratį prilindo tiek purvo ir akmenų, kad pradėjo strigti ratai, tad teko stoti.

Kolegoms sekėsi kiek prasčiau, vienas pasiekė 20 vietą, kitas abu važiavimus finišavo paskutinis. Bendroje įskaitoje Lietuvos komanda liko 12-a iš 13-os startavusiųjų. Galėjome kilti kur kas aukščiau, visgi komandinėse varžybose rezultatą lemia ne vienas lenktynininkas“, – pasakojo R. Jegorovas.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments