„Feniksas“ savo varžovus palaužė tik rungtynių pabaigoje. J. Kačerausko nuotr.

Sostinėje „Feniksas“ pirmąjį kėlinį sužaidė lyg iš natų – šeimininkams leido į savo krepšį įmesti tik 9 taškus, o į vilniečių pasiuntė net 26 taškus.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai pabudo ir kietu puolimu sušvelnino atsilikimą iki 8 taškų. Po ilgosios pertraukos rokiškėnai neatsilaikė prieš puikų „Ryto-2“ puolimą ir besibaigiant trečiajam ketvirčiui atsilikinėjo dviem taškais.

Rungtynių likimas buvo sprendžiamas rungtynių pabaigoje. Praktiškai lygiai sužaidę kėlinį rokiškėnai apmaudžiai pralaimėjo rezultatu 92:95.

„Fenikso“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Ernestas Leipus, pelnęs 31 tašką. Edvinas Slapšys įmetė 20, Martynas Bimba – 12, Linas Kolosovas – 11, Arminas Kleišys – 9, Rokas Jankūnas – 7 taškus.

Kur kas geresnės nuotaikos rokiškėnai buvo rungtynėse namuose. Čia mūsiškiai priėmė vienus iš turnyrinės lentelės lyderių – „Kaišiadorių-Savingę“.

Atkakli kova prasidėjo nuo pat pirmųjų rungtynių sekundžių. Iki ilgosios pertraukos komandos žaidė taškas į tašką, o ilsėtis į ilgąją pertrauką ėjo, kai švieslentėje degė lygus rezultatas – 50:50.

Poilsis geriau paveikė rokiškėnus. Šie trečiajame ketvirtyje atitrūko dešimčia taškų. Svečiai ketvirtajame kėlinyje dar bandė sugrąžinti rungtynių intrigą, tačiau nesėkmingai – 92:82.

Mūsiškių gretose naudingiausiai rungtyniavo tą dieną gimtadienį šventęs A. Kleišys (25 taškai). E. Leipus įmetė 20, E. Slapšys – 15, Laurynas Bimba – 10, Karolis Kvedaravičius – 9, L. Kolosovas – 5, Vidas Ginevičius ir Egidijus Vilimas – po 3, Justinas Merkys – 2 taškus.

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
buves sirgalius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
buves sirgalius
buves sirgalius

Komandos sudetis ir pajegumas neatitinka turnyrineje lenteleje uzimamos vietos, buvo stipriai prasauta su treneriu, keiskit kol nevelu nes panasu, kad galit likt be medaliu