Pernai „Feniksas“ metus baigė pergalingai, namuose nepalikdamas vilčių Kauno „Perkūno-Vytritos“ ekipai. J. Kačerausko nuotr.

Pernai „Feniksas“ metus baigė pergalingai, namuose rezultatu 81:56 nepalikdamas vilčių Kauno „Perkūno-Vytritos“ ekipai. Prisiminę skaudų pralaimėjimą kauniečiai namuose siekė revanšo.

Rungtynių pradžioje šeimininkai pristabdė rokiškėnus ir į savo krepšį praleido tik 9 taškus, o patys įmetė 16. Laiku pabudę rokiškėnai antrajame kėlinyje šiek tiek pagyvino puolimą ir laimėjo.

Po ilgosios pertraukos žaidimo ritmas nesikeitė – vyko atkakli kova, kurią aidint ketvirtojo kėlinio sirenai vainikavo lygiosios – 75:75. Netrukus komandos susigrūmė pratęsime, kur sėkmė lydėjo „Fenikso“ komandą, o Roko Jankūno paskutinis metimas atnešė mūsiškiams pergalę.

Kauniečiai rungtynėse vargo su rokiškėnų aukštaūgiu Ignu Juškevičiumi, kuris sužaidė dar vienerias sėkmingas rungtynes. Krepšininko sąskaitoje – 25 taškai, po krepšiais jis sugriebė 26 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 46 naudingumo balus. R. Jankūnas prie komandos kraičio pridėjo 16, Edvinas Slapšys – 15, Justas Merkys – 14, Laurynas Bimba – 7, Karolis Kvedaravičius – 4, Egidijus Vilimas – 3 taškus.

„Feniksas“ savaitgalį sužais dar dvejas reguliariojo sezono rungtynes, po kurio lauks atkrintamosios kovos. Kovo 2 d. rokiškėnai keliaus į Vilnių, kur susikaus su „Lietuvos ryto-2“ komanda. Kitą dieną „Feniksas“ namuose priims turnyrinės lentelės lyderius – Vilniaus „Steko-Rivilės“ ekipą.