Pirmame greičio ruože geriausią rezultatą parodė suomis Teemu Ansumaa, kuris 7,68 km distanciją įveikė per 4 min. 41,6 sek. Antro laiko autoriumi tapo Deividas Jocius. Jie nuo lyderių atsiliko vos 0,3 sek. Trečią rezultatą, su 1,5 sek. deficitu, parodė latvis Janis Vorobjovs. Testiniame greičio ruože geriausiai pasirodęs Martynas Samsonas pirmame „dope“ užfiksavo septintą laiką.

Varžybas baigti buvo priverstas Vytautas Švedas, kai likus keliems šimtams metrų iki finišo jis patyrė avariją. Incidento metu jo automobilis virto ant šono, tačiau ekipažas netrukus išsiuntė signalą, kad skubios medikų pagalbos jiems nereikia. Visgi Vytautas Švedas vėliau patikino, jog su šturmanu kreipsis į medikus apžiūrai, kadangi abu jaučia skausmus šonuose. Sportininkas atskleidė, kad šeštadienį ralyje jau nebepasirodys.

Techninės problemos lydėjo ir 31-ąjį numerį – Gediminą Ramoną. Sulūžus pusašiui sportininkas iš varžybų pasitraukė ir spręs, ar kitą dieną startuoti pagal „Super Rally“ taisyklę.

Antrame greičio ruože suomiui Teemu Asunmaa varžovai dominuoti jau nebeleido. Laimėjęs antrąjį greičio ruožą į pirmą poziciją šoktelėjo Janis Vorobjovs, kuris antroje vietoje finišavusį Deividą Jocių aplenkė beveik keturiomis sekundėmis. Identišką laiką kaip ir Deividas Jocius trasoje parodė ir broliai Vaidotas ir Žygimantas Žalos – 6 min. 18,3 sek.

Antrame greičio ruože iš kovos pasitraukė su BMW automobilio problemomis susidūręs A.Kalėda. Netoli antrojo greičio ruožo finišu apsivertė Eugenijus Sladkevičius, vairavęs „Mitsubishi Lancer EVO“. Varžybos taip pat nesusiklostė gedimus patyrusiems Justo Tamašausko ir norvego Tonny Caspersen ekipažams.

Taigi, po dviejų greičio ruožų lyderių trejetukas išsidėliojo taip: Janis Vorobjovs, trimis sekundėmis lenkiantis Deividą Jocių, o už pastarąjį vos 1,7 sek. lėtesni broliai Žalos. Ketvirtoje vietoje klasifikuojamas Benediktas Vanagas, o pirmą greičio ruožą laimėjęs Teemu Asunmaa smuktelėjo į penktąją poziciją.

Dviejų varomųjų ratų įskaitoje kol kas kova verda tarp tų pačių trijų ekipažų, kurie užėmė vietas bandomojo greičio ruožo trejetuke. Pirmąjį greičio ruožą laimėjo Saulius Trapuila, už jo finišavo Egidijus Valeiša, o trečią laiką parodė Jonas Pipiras. Tačiau antrame greičio ruože Egidijus Valeiša atsigriebė ir pakilo į pirmąją vietą skaičiuojant rezultatą po dviejų greičio ruožų. Pozicija žemiau atsidūrė Saulius Trapuila, o trečią vietą išlaikė Jonas Pipiras.

Trečią greičio ruožą absoliučioje įskaitoje laimėjo broliai Žalos, o antroje pozicijoje, su 6,6 sek. atsilikimu finišavo Martynas Samsonas su Mindaugu Varža. Trečią laiką parodė Janis Vorobjovs. Po trijų greičio ruožų į pirmą poziciją šoktelėjo Vaidotas ir Žygimantas Žalos, o nuo jų mažiau nei trimis sekundėmis atsilieka J. Vorobjovs. Trečioje pozicijoje klasifikuojamas Deividas Jocius.

Paskutinį pirmosios dienos greičio ruožą kiek daugiau nei sekundės persvara prieš Deividą Jocių laimėjo Benediktas Vanagas. Trečią laiką užfiksavo Martynas Samsonas. Subendrinus keturių greičio ruožų rezultatus, po pirmosios dienos lyderiauja Janis Vorobjovs. Nuo jo vos 2,4 sek. atsilieka Deividas Jocius, o trečioje pozicijoje – Benediktas Vanagas.

Žvelgiant į užsienio sportininkus, aukščiausiai klasifikuojamas Teemu Asunmaa. Jis užima penktą vietą. Trimis pozicijomis žemiau – Juha Salo.

Viena ašimi varomų automobilių įskaitoje po keturių greičio ruožų lyderiauja Egidijus Valeiša su Povilu Reisu. Antri – Saulius Trapuila ir Arūnas Jarašius. Pusę minutės nuo lyderių atsilieka Giedrius Firantas ir Matas Valiulis.

Šeštadienis – didžioji „Samsonas Rally Rokiškis“ diena. Jos metu lenktynininkai turės įveikti dar 8 greičio ruožus.