„Umaro-JKL“ nuotr.

Rungtynių pradžioje šeimininkams kamuolys slydo iš rankų. Klaidomis pasinaudoję svečiai po pirmųjų dešimties minučių turėjo dvidešimties taškų pranašumą – 14:34.

Antrajame kėlinyje šeimininkai vėl turėjo rimtų problemų: visiškai nesustabdė „Žalčių“ puolimo, kuris buvo tiesiog neįtikėtinas, per penkiolika žaidimo minučių svečiai jau buvo pelnę pusšimtį taškų. Tačiau antrojo kėlinio pusėje vaizdas pasikeitė, „Vaižgantas“ rezultatyviai užbaigė kelias atakas, o skirtumas tarp komandų po truputį ėmė mažėti – 36:57.

Po ilgosios pertraukos kova prasidėjo ne tik aikštelėje, tačiau ir žiūrovų tribūnose, garsas salėje tik didėjo. Toliau vyko įnirtinga kova, ekipos keitėsi taikliais metimais, o po trijų kėlinių svečiai pirmavo – 59:69.

Paskutiniajame ketvirtyje įtampa augo. Po krepšiu dominavę šeimininkai baudė svečius taikliais metimais, o uteniškių puolimas sustojo. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik penki taškai – 68:73. Visgi „Vaižgantui“ pritrūko laiko, o uteniškiai, atlaikę vaižgantiečių spurtą, įtvirtino savo pergalę – 78:85.

„Vaižganto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Nedas Valečka (23 taškai). Šarūnas Kaira įmetė 19, Justas Lukošiūnas – 9, Rokas Butėnas, Matas Seibutis ir Nedas Spundzevičius – po 8, Ignas Jarušauskas – 3 taškus.