Rokiškėnai žibėjo Radviliškio baseine. Rimanto Benaičio nuotr.

Po dvi pirmąsias vietas iškovojo: Luka ir Egilė Bardiševičiūtės, Irūna Zelenkaitė, Luknė Narkevičiūtė, Adomas Staskonis, Julius Galvydis ir Kajus Baltrukėnas. Vieną pirmąją vietą laimėjo Viltė Janočkinaitė.

Antrąją vietą iškovojo Emilis Stočkus.

Visi – trenerio Kęstučio Buinicko auklėtiniai.

Dviem antrosios vietos medaliais nudžiugino Pauliaus Mališausko treniruojamas Gabrielus Mackus.

Antrąją ir trečiąją vietas iškovojo Saulė Einorytė. Trečiąsias „susišlavė“ Ugnė Šniokaitė ir Viltė Janočkinaitė, treniruojami K. Buinicko.

Šio trenerio auklėtiniai gerino asmeninius rekordus: 50 m krūtine Irūna įveikė per 0,39,45 sek., Luknė  laisvuoju stiliumi – per 0,38,70 sek., Adomas laisvuoju – per 0,33,42 sek., Luka krūtine – per 0,53,14 sek., laisvuoju – per 0,42,00 sek., Viltė krūtine – per 0,51,80 sek.

Absoliučiai geriausias šių varžybų ir asmeninis rezultatas pasiektas Irūnos. Ji jau ne pirmą kartą spurtuoja plaukdama krūtine. Lietuvos plaukimo čempionate, kuris neseniai vyko Palangoje, Irūna iškovojo itin aukštą ketvirtąją vietą ir šios kartelės nenuleidžia.

Artimiausias išbandymas mūsiškių laukia sausio viduryje startuosiančiame Lietuvos vaikų plaukimo čempionate.