blank
A. Stanio nuotr.

Mažiausiųjų „65cc“ klasėje Daimis Adamonis užėmė 5-ąją vietą, „85cc“ klasėje Kajus Paršiūnas – 10-ąją, „MX1 C“ klasėje 11-ąją vietą iškovojo Gediminas Čypas, 13-ąją – Rytis Patapovas, 21-ąją – Romanas Terechovas, „MX2 C“ klasėje Jonas Dilys laimėjo 2-ąją vietą, Ignas Šimanauskas – 8-ąją, Rytis Kišūnas – 11-ąją, Rokas Būtėnas – 16-ąją, „MX 2B“ klasėje Mantas Kišūnas iškovojo 3-iąją vietą, Mykolas Stundžia – 8-ąją, „Quad B“ klasėje Vakaris Stankevičius laimėjo 2-ąją vietą, „Quad“ klasėje Renatas Jegorovas finišavo ketvirtas, „750 s/p mėgėjų“ klasėje Gintautas Skrebys ir Alvydas Kietis užėmė 5-ąją vietą, „750 s/p veteranų“ klasėje Algimantas ir Domantas Spundzevičiai – 3-iąją.

Rolandas Tijūšas ir Ramūnas Paršiūnas dėl techninių problemų nefinišavo.

Kitos motokroso varžybos Rokiškyje laukia gegužės 6-ąją – „Moto-Roki“ trasoje vyks „Lietuvos taurės“ pirmasis etapas, kuriame varžysis keturračiai ir motociklai su priekabomis.