Pirmoji ralio diena geriausiai klostėsi „Agrorodeo“ duetui – Vaidotui Žalai ir Andriui Malniekui. Ekipažas persvarą prieš varžovus rinkosi beveik be jokių kluptelėjimų.

Antrąją ralio dieną „Agrorodeo“ tandemas pradės turėdamas beveik 21 sek. pranašumą prieš artimiausius persekiotojus – suomius Teemu Asunmaa ir Jani Salo. Trečioje vietoje po pirmosios dienos klasifikuojamas Martynas Samsonas su Ervinu Snitku. Uteniškis M. Samsonas nuo antrosios vietos atsilieka vos 3,6 sek.

Pirmoji ralio diena pažymėta ir pasitraukimais iš varžybų. Bene didžiausia netektis – iš dalyvių gretų pasitraukęs Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko tandemas. Jie avariją patyrė dar pirmame greičio ruože.

Dviejų ratų varomoje įskaitoje po pirmosios dienos lyderiauja Justas Tamašauskas su Vaidu Šmigelsku. Tiesa, jie į pirmąją poziciją pašoko gavę „dovaną“ iš kauniečio Giedriaus Firanto ir rokiškėno Mato Valiulio. Šiems trečiojo greičio ruožo pradžioje nusisuko pusašis, tad iš varžybų teko pasitraukti.

Po varžybų M. Valiulis sakė, jog antrąją dieną ekipažas pasinaudos „Super rally“ taisykle ir startuos. Pavyti lyderius taškų sąskaitą bus sunku, mat maksimaliai jie galės gauti tik 15 taškų. Visgi, skaičiuojant taškus bendroje ralio įskaitoje šie būtų itin svarbūs.

Automobilis ne visu pajėgumu dirbo ir kitiems rokiškėnams – Mariui Žiukeliui ir Steponui Kriaučiūnui. Šie ralio trasoje neišvystė viso automobilio pajėgumo. Visgi, anot M. Žiukelio, automobilis paruoštas antrajai dienai ir gedimai neturėtų kartotis.

Šeštadienį ralio dalyvių laukia net 11 greičio ruožų. Įdomu tai, kad tarp jų sportininkai turės tik vieną  serviso zoną. Tai reiškia, kad ekipažams reikės galvoti ne tik apie greitį trasoje, bet ir apie tai, kaip išsaugoti techniką. Iš viso šiame ralyje dalyviams organizatoriai numatė per 150 kilometrų greičio ruožais.

Vakare po lenktynių rokiškėnus ir miesto svečius Nepriklausomybės aikštėje linksmino merginų grupė „Pop Ladies“.

 

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments