Pirmieji jėgas išbandė „Senjorai“ ir jaunieji FC „Tornado“ futbolininkai. Pastarieji rungtynes pradėjo kiek aktyviau, sukurdami keletą pavojingų atakų. Tačiau kur kas vyresni „Senjorai“, pasinaudoję jaunimo klaidomis, siuntė vieną įvartį po kito ir laimėjo rungtynes rezultatu 6:0.

Į pergalę nugalėtojus vedė du įvarčius įmušęs Marius Šakalys. Po sykį pasižymėjo Oliveris Ciceu, Genadijus Fitingovas, Liudas Navickas ir Raimondas Vilkickis.

Antrosios rungtynės taip pat baigėsi „sausu“ rezultatu, tačiau daugeliui tai buvo staigmena. SK „Entuziastai“ rezultatu 3:0 pirmąkart įveikė iki šiol itin sėkmingai žaidusią RSK „Feniksas“ ekipą. Nors pastarieji pirmajame kėlinyje buvo agresyvesni, tačiau drausmingiau sužaidę „Entuziastai“ šventė įtikinamą pergalę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Audrius Ruželė, Edgaras Slabada, ir Rolandas Galinis.

Rugpjūčio 23 d. 18 val. tęsis pirmenybių rungtynės, kurių metu „Senjorai“ susitiks su RSK „Fenikso“ ekipa, o 19.30 val. jaunieji FC „Tornado“ futbolininkai priims „Juodupės“ iššūkį. Pasak organizatorių, pirmenybių finalai – jau šį savaitgalį.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie