blank
M. Žiukelio ir S. Kriaučiūno ekipažas. Alfonso Rakausko nuotr.

„2WD+“ klasėje neaplenkiamas buvo Mariaus Žiukelio ir Stepono Kriaučiūno ekipažas. Jie lenktyniavo BMW automobiliu. Kraštiečiai pelnė pirmąją vietą klasėje, o bendroje įskaitoje liko vienuolikti.

„Tai buvo vienas iš sunkiausių ralių dėl kelio dangos. Nuo pirmųjų greičio ruožų diktavome tempą kitiems varžovams, automobilis puikiai atlaikė, neturėjome jokių techninių gedimų. Džiaugiamės, kad pavyko aplenkti stiprų Justo Simaškos ir Dominyko Veršinsko ekipažą. Jie liko antroje vietoje.

Šiais metais stengsimės dalyvauti visuose įskaitiniuose Lietuvos čempionato etapuose. Tikimės, kad tai pavyks“, – pasakojo M. Žiukelis.

Aukštą trečiąją vietą „2WD“ klasėje užėmė ir Pauliaus Baltrukėno bei Ryčio Patapovo ekipažas su „Renault Clio“. Bendroje įskaitoje ekipažas yra penkioliktas.

„Sekėsi kur kas geriau nei tikėjomės. Pirmieji greičio ruožai buvo labai slidūs, buvo sunku kontroliuoti automobilio slydimą, bet situacija pagerėjo. Trečioji vieta mus tenkina, kadangi tai dar nebuvo įskaitinis LARČ etapas, jėgas patausojome. Ar dalyvausime visuose šių metų raliuose, sunku pasakyti, viskas priklauso nuo finansų“, – tikino P. Baltrukėnas.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: