Rungtynių herojumi tapo Nedas Valečka (su kamuoliu). J. Kačerausko nuotr.

Rungtynės prasidėjo abiem komandoms darant klaidų gynyboje. Kiek taiklesni buvo svečiai iš Utenos, kurie pataikė net penkis tritaškius iš eilės. Mūsiškiams trijų taškų zona nebuvo tokia dosni, tad taškus jie rinko arčiau krepšio. Pirmojo ketvirčio pabaigoje uteniškiai spurtą inicijavo ir šiek tiek atitrūko nuo rokiškėnų – 23:29.

Antrajame kėlinyje tritaškių pagaliau palenė ir „Vaižgantas“. Sustabdę varžovų toliašaudę artileriją rokiškėnai išlygino žaidimą, tačiau vis dar atsiliko – 43:50.

Rungtynių lūžis įvyko paskutiniajame mačo ketvirtyje. Uteniškiai tiksint paskutinėmis atakos sekundėmis pataikė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą savo naudai – 85:86. Mūsiškiams iki išsigelbėjimo buvo likusios tik dvi sekundės. „Vaižganto“ paprašyta paskutinioji minutės pertraukėlė pasiteisino – aidint rungtynių sirenai, Nedas Valečka smeigė neįtikėtiną tolimą metimą ir išplėšė „Vaižgantui“ stulbinamą pergalę – 88:86.

„Vaižganto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė N. Valečka, pelnęs 26 taškus. Justas Lukošiūnas įmetė 20, Ignas Jarušauskas – 15, Nedas Spundzevičius – 14, Šarūnas Kaira – 5, Rokas Butėnas ir Matas Seibutis – po 4 taškus.

Rokiškio ekipa artimiausias rungtynes žais pirmadienį, kovo 9 d., namuose prieš Ukmergės UJBG.