Vidmantas Pilibaitis. J. Kačerausko nuotr.

Stalo tenisas ir šaškės

Į progimnazijos salę atvyko 12 dalyvių – vietiniai rokiškėnai iš Neįgaliųjų draugijos ir Juodupės seniūnijos.

Stalo teniso varžybose žaidė tik vyrai. Geriausiai sekėsi rokiškėnui Kęstui Grigalavičiui. Antrąją vietą užėmė kavoliškėnas Rimantas Kazanavičius, trečiąja – šių varžybų organizatorius V. Pilibaitis.

Šaškių turnyre tarp moterų sėkmingiausiai pasirodė Regina Mickevičienė iš Rokiškio. Antrąją ir trečiąją vietas pasidalijo juodupietės Danguolė Belova ir Raja Kalačiova.

Vyrų grupėje pirmoji vieta atiteko rokiškėnui Vidmantui Bražiūnui. Antrąją vietą laimėjo juodupėnas Jonas Matulionis, trečiąją – rokiškėnas Vilis Daugelė.

Papiktino

Varžybos baigėsi, nugalėtojai apdovanoti, tačiau nuoskauda liko. Anot V. Pilibaičio, susirinko mažai dalyvių. „Ne vienerius metus seniūnams primenu, kad šie būtų aktyvesni ir paragintų savo seniūnijų neįgaliuosius bei senjorus atvykti į varžybas. Ne visi žino jų datas, o mes informaciją platiname būtent per seniūnus. Šie perduoda ją socialiniams darbuotojams, kurie padeda neįgaliesiems ir kartu su jais atvyksta. Šį kartą tesusirinko 12 žmonių. Reikia 20–30 dalyvių. Anksčiau tiek ir susirinkdavo. Jau kiek metų keliu šią problemą, tačiau nieko…“ – po varžybų piktinosi V. Pilibaitis.

 

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Milda Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Milda
Milda

Varzybos galetu vykti paprasta savaites diena, o ne sestadieni,visi savaitgaliais turi reikalu,tada gal susirinktu daugiau.