blank
Tomas Misiūnas (kairėje) ir Saulius Rudokas laukia čempionato starto. Asmeninio archyvo nuotr.

„Nuvykimas buvo sklandus, apie nieką galvoti nereikėjo, pasitiko oro uoste, atvykome i viešbutį. Kitą dieną leidomės į būsimą startavietę (pakilimo-nusileidimo vietą). Susirinkome įrangą, nes ji buvo išardyta, tada sekė registracija ir svėrimai, po to – šventinė dalis. Atidarymo ceremonija, „Qatar Air sports Commitee“ pasirodymas ore, lėktuvų šou, šalių pristatymas“, – pasakoja T. Misiūnas.

Sekmadienį kraštiečiai turėjo pradėti treniruotes, deja, treniruotės buvo nukeltos dėl nepalankaus oro.

„Prieš atvykdami į čempionatą negalėjome treniruotis, nes pas mus oro sąlygos ir metų laikas tam netinkamas, tad šįkart vykome nesitreniravę, tik pasitikrinę įrangą. Sekmadienį turėjome treniruotis, bet oro sąlygos nebuvo palankios, nors šilta, bet vėjas per stiprus. Tikimės, kad pirmadienį galėsime skristi bent po vieną kartą ir sutikrinti įrangą. Jei oras bus palankus, oficialus varžybų startas turėtų būti antradienį.

Varžybų metu, prieš kiekvienos dienos startą, burtų keliu paaiškės trasos, kurias turėsime įveikti. Kiekvienas turime savo numerį, skrendame eilės tvarka po vieną kartą ir vėl nusileidžiame laukti kitos trasos ir savo eiles. Po kelių trasų bus skaičiuojamas laikas ir paaiškės, kas pateko į tolimesnį etapą“, – pasakoja T. Misiūnas.

Šeštasis pasaulio čempionatas Katare vyksta pirmąjį kartą, jame varžosi 56 pilotai iš penkiolikos šalių. Čempionatas tęsis iki vasario 14 d.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: