blank
Rokiškėnų komanda: Vidmantas Pilibaitis (iš kairės), Ala Sketerienė, Ženeta Skavičienė, Robertas Bartkevičius ir Nojus Konstantinas Čypas. Asmeninio archyvo nuotr.

Aukštus rezultatus veteranių moterų grupėje parodė rokiškėnė Ženeta Skavičienė. Ji „84+“ kategorijoje įveikė net 100 kg štangą ir džiaugėsi pirmąja vieta. Absoliučioje įskaitoje atletė liko antra.

Veteranų grupėje svorio kategorijoje iki 73 kg Vidmantas Pilibaitis susitvarkė su 60 kg svėrusia štanga ir užėmė trečiąją vietą.

Rokiškio jaunimas neatsiliko ir taip pat grįžo su medaliais. Moterų grupėje svorio kategorijoje iki 72 kg Greta Spundzevičiūtė išspaudė 50 kg štangą ir džiaugėsi pirmąja vieta.  Vyrų grupėje (iki 74 kg) Arminas Kondratenko įveikė 112 kg ir lipo ant trečiosios vietos apdovanojimų laiptelio.  Lukas Zlatkus (iki 93 kg) išspaudė 130 kg ir užėmė antrąją vietą.

Jaunimo komanda iškovojo trečią vietą.

Rugpjūčio 28 – rugsėjo 9 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose vyks pasaulio jėgos trikovės čempionatas. Jam intensyviai ruošiasi „Grizlio“ atletas Nojus Konstantinas Čypas (treneris Romualdas Keniausis).