blank
A. Stanio nuotr.

„Ralis mane traukė nuo mažų dienų, visgi iki pirmojo starto teko laukti ilgai. Iš pradžių išbandžiau šturmano vietą. Po kelerių metų, sėdėdamas „keleivio“ sėdynėje, supratau, kad noriu vairuoti. Būdamas vos dvidešimties, kartu su draugais surinkome pirmąjį automobilį „Opel Vectra“ ir juo startavome keliuose raliuose. Deja, nuolatos susidurdavome su techninėmis problemomis ir tapo aišku, kad reikia didelių  ir brangių modifikacijų tempui išlaikyti. Tam pinigų neturėjome, todėl startus ralyje palikau ateičiai. Praėjus aštuoneriems metams atsirado patirtis, supratimas ir gerbėjų būrys, jų paskatintas  sugrįžau į ralio trasas“, – pasakoja P. Šiaučiūnas.

Praėjusių metų LARC4 įskaitos „Ford Fiesta“ automobilį šiais metais P. Šiaučiūno ir zarasiškio Grigorijaus Tarasovo ekipažas pakeitė „Suzuki Swift R4“.

„Šiais metais startuosime LARC3 įskaitoje. Mano praėjusių metų vairavimo stilius parodė, kad kur kas geriau jausčiausi prie keturiais ratais varomo automobilio vairo. Gavome gerą pasiūlymą, todėl pasirinkome dirbi su rusų „TB Racing“ komanda. Automobilį iš jų nuomosimės, nes kol kas taip patogiau. Turime du ištikimiausius partnerius ir, žinoma, ieškosime naujų, rimtų partnerių. Tikrai džiaugiuosi, kad yra daug sirgalių ir gerų žmonių, kurių palaikomas tikiuosi surinkti solidžią sumą ateinančiam sezonui. Iš dalies ralis ir mano visas gyvenimas – ekspromtu, noriu ir bandau. Konkrečių tikslų nekeliame, norime „prisijaukinti“ automobilį, išmokti 4WD disciplinos, pasiekti kuo daugiau finišų ir greitėti su kiekvienu kilometru“, – tikina P. Šiaučiūnas.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
prūdas būgailiškis
prūdas būgailiškis
2022 26 sausio 13:35

ale iš kur tiek pavydo šioje tautoje.
skaitau ir vemiu ir gėda ,kad tokių gyvenimo nuskriaustų ralio expertų pilna.
sekmes tau stebint kitų gyvenimus kai savo neturi:)

atsakymas
atsakymas
2022 28 sausio 8:21

Nėra ko pavydėti kai važiuoji paskutinis.O kad pats viešini savo gyvenimą-tai pats ir kaltas.Anksčiau kas skleisdavo netiesą vadinome sukčiais,apgavikais,aferistais, o dabar influenceriais.

Obelis
Obelis
2022 26 sausio 13:28

Žmogus devyndarbis.

Ralio sirgalius
Ralio sirgalius
2022 26 sausio 9:01

Perėjai į LARC3 įskaitą kad nebebūtum paskutinis savo klasėje. Manau tikrai ant podiumo teks užlipti kitais metais nors kartą,nes toje klasėje praktiškai važiuoja tik vienas automobilis.Pernai LARC3 nesusidarė net įskaita,o savo klasėje LARC4 buvai 6,nors važiavo tik 6 automobiliai.Tikrai yra kur,,greitėti su kiekvienu kilometru”.

as5
as5
2022 25 sausio 23:49

Kaip cia nutiko kad su rusais susidejo, antivalstybiska veikla jau.