blank
Marius Samuolis (kairėje) ir Marius Žiukelis. Asmeninio archyvo nuotr.

Ralis, kuris vyko Viekšnių–Mažeikių–Akmenės apylinkėse, itin sėkmingas buvo kraštiečiui Mariui Žiukeliui. Varžybose dėl traumos negalėjo dalyvauti M. Žiukelio šturmanas Steponas Kriaučiūnas, tad jį pakeitė veteranas Marius Samuolis. Visgi tai nesutrukdė lenktynininkų ekipažui „LARC9“ klasėje bendroje įskaitoje užimti antrąją vietą.

„Sekėsi išties gerai. Su M. Samuoliu greitai susikalbėjome ir nuo pirmųjų minučių bandėme neatsilikti nuo konkurentų ir išlaikyti gerą tempą. Ralyje mūsų laukė daugybė tiesiųjų, tad ir vėl dažnai lėkėme maksimaliu greičiu, o automobilio kabinoje buvo daugiau nei 50 laipsnių šilumos, tad karšta išties buvo visomis prasmėmis. Iš šio ralio pasitraukė nemažai dalyvių, visgi mums pavyko išvengti techninių nesklandumų. Džiaugiuosi pasiektu rezultatu“, – pasakoja M. Žiukelis.

Kitiems dviem ekipažams, kuriuose važiuoja mūsų kraštiečiai, taip gerai nepasisekė. Giedriaus Firanto ir kraštiečio Mato Valiulio ekipažui jau antrajame greičio ruože sugedo automobilio turbina ir iš ralio teko pasitraukti. O štai mūsų rajone ūkininkaujantis Petras Šiaučiūnas ir zarasiškis Grigorij Tarasov susidūrė su radiatoriaus problemomis. Pašalinęs gedimus ekipažas startavo pagal „Rally2“ taisykles ir dėl taškų nekovojo.

„Tai buvo ralis! Kad būtum greitas, turi mokėt stabdyt – tokia šio ralio pamoka. Pasisėmėm taip būtinos patirties, kylant karjeros ruožais ir greitėjant. LARČ metinėje įskaitoje nebežaidžiam dėl dviejų ralių be taškų, važiuosime toliau mokytis ir rinkti kilometrų“, – pasakoja P. Šiaučiūnas.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments